Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia C32 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia C32 – бюджетний спосіб покращити зовнішній вигляд вашого пристрою

Заміна скла Nokia C32 зазвичай потрібна після падіння пристрою на тверду поверхню. Якщо сенсор несправний, змінювати весь екран не потрібно, і зображення виводиться на дисплей без проблем. Пошкоджене скло можна замінити, якщо екран все ще працює, незважаючи на тріщини. При падінні на дисплеї можуть з'явитися жовті плями, але якщо плями сині, то весь дисплей пошкоджений. У цьому випадку відновити пристрій допоможе лише повна заміна екрана. Як одна з небагатьох послуг ми пропонуємо заміну скла окремо від екрану зі збереженням оригінальної матриці. Варто відзначити, що вартість заміни скла в кілька разів нижча за повну заміну екранного модуля і зазвичай відбувається протягом одного дня.

Якісна заміна екрану Nokia C32 у Києві

Заміна екрану в сервісному центрі Ай-яй-яй триватиме лише кілька годин. Адже в нашій майстерні працюють досвідчені фахівці, які щодня виконують таку роботу. Ми надаємо гарантію на виконані роботи, незалежно від виконаної послуги, заміни екрана або заміни акумулятора Nokia C32. При ремонті ми встановлюємо лише якісні запчастини. Усі необхідні матеріали та комплектуючі завжди в наявності на нашому складі.   Ремонт Nokia C32: Киев, Украина  

Скільки коштує ремонт Nokia C32?

У всіх філіях центру «Ай-яй-яй» працюють досвідчені фахівці, які виконують ремонтні роботи будь-якої складності. Вони можуть відремонтувати Nokia C32 навіть після серйозної поломки. Вартість залежатиме від того, яка деталь була пошкоджена, а яка потребує заміни чи ремонту. Ми використовуємо тільки високоякісні запасні частини, але також можемо відремонтувати Nokia C32 з використанням деталей, наданих клієнтом. Точні терміни та вартість визначаються індивідуально під час безкоштовної діагностики. Щоб замовити ремонт Nokia C32 у сервісному центрі Ай-яй-яй, напишіть нашому консультанту в онлайн-чаті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту