Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia G42 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia G42 у професійному сервісному центрі "Яй-яй-яй"

Заміна скла Nokia G42 – це процедура, яку повинен виконувати тільки кваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи. Не рекомендуємо замінювати скло самостійно, тому що ви можете лише ускладнити ситуацію. Майстри сервісу Ай-яй-яй швидко та якісно замінять скло Nokia G42 окремо від екрану, зберігши оригінальність матриці. Якщо після падіння на передній панелі з'явилися тріщини та сколи, але працездатність екрана не змінилася, зверніться до сервісного центру "Ай-яй-яй" для заміни скла Nokia G42. У нас є власний склад запасних частин, де завжди є необхідні матеріали та комплектуючі для швидкого ремонту.

Коли потрібно замінити екран Nokia G42?

Зазвичай необхідність заміни екрана Nokia G42 виникає у таких випадках:
 • якщо є проблеми з підсвічуванням (зникає або повністю відсутня);
 • сенсор реагує на дотику із затримкою або взагалі не реагує;
 • наявність плям та смуг по всьому екрану;
 • видно сколи та биті пікселі.
Заміна дисплея Nokia G42 – це послуга, на якій спеціалізується сервіс Ай-яй-яй. Майстрам знадобиться лише кілька годин та набір спеціальних інструментів, щоб якісно виконати цю процедуру. Після завершення ремонтних робіт ви отримуєте гарантію на виконані роботи та встановлені деталі.   Ремонт Nokia G42: Киев, Украина  

Скільки коштує ремонт Nokia G42 у Києві?

Уточнити необхідну інформацію про умови та ціни на ремонт Nokia G42 ви можете по телефону або особисто, відвідавши одну з філій сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші філії розташовані практично у кожному районі Києва, тому нас легко знайти. Ремонтуємо Nokia G42 по всій Україні завдяки співпраці з Новою Поштою. Чому нам довіряють?
 • проводимо повну безкоштовну діагностику;
 • надаємо гарантію на виконані роботи та встановлені запчастини;
 • видаємо підмінний телефон на час ремонту;
 • можливість використання ваших чи наших запчастин для ремонту;
 • ми пропонуємо послуги кур'єра по Києву, що дозволяє значно заощадити час.
Якщо у вас є питання, сміливо пишіть онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту