Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia 5.1 TA-1075 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia 5.1: консультація по Скайпу

  Заміна скла Nokia 5.1 або, все ж, проблеми носять більш глибинний характер? В яку суму мені обійдеться звернення за допомогою до фахівців і як довго доведеться обходитися без телефону? Подібними питаннями задаються багато власників гаджетів, мобільні пристрої яких після падіння частково або повністю втратили працездатність.   Дізнатися необхідну інформацію, пов'язану з послугою ремонт Nokia 5.1, жителі Києва можуть, звернувшись за допомогою до досвідчених експертів Сервісного центру «Ай-Яй-Яй». При цьому, необов'язково приїжджати в нашу майстерню, яка в кожному районі столиці має свої філії. Задати питання нашим менеджерам ви можете в Скайпі. Опишіть ознаки несправності, озвучте обставини, внаслідок яких сталася поломка, і вам будуть надані професійні рекомендації щодо подальших дій.  

Чи допоможе заміна екрану Нокіа 5.1, якщо дисплей не включається

  Головним достоїнством надаваних послуг сервісного центру Ай-Яй-Яй можна вважати відповідальне і сумлінне ставлення до взятих на себе зобов'язань. Незалежно від поломки, при зверненні в сервісний центр «Ай-Яй-Яй» гаджет проходить діагностичне обстеження. При чому, дана процедура здійснюється протягом 20 хвилин і абсолютна безкоштовна. Тільки за результатами дослідження майстер приймає рішення щодо того, чи потрібна заміна екрану Нокіа 5.1 або з ладу вийшли інші елементи, які можна відремонтувати. У своїй роботі ми використовуємо фірмові запчастини, що поставляються нам безпосередньо від виробника. З цієї причини ми з упевненістю можемо заявити, що будь-яка поломка буде усунена швидко і якісно, що підтверджує надається нами гарантія на 3 місяці.   ремонт nokia 5.1: замена стекла, экрана киев фото  

Ремонт Nokia 5.1 будь-якої складності за справедливою ціною

  Кожен день фахівці найвищої кваліфікації, що мають в своєму розпорядженні сертифіковане обладнання і накопичений досвід, проводять професійний ремонт Nokia 5.1. Якісно і оперативно майстри Сервісного центру "Ай-Яй-Яй" виконують такі види робіт, як:   * Чистка і сушка втопленого девайса; * Заміна корпусу; * Установка камери; * Заміна скла Nokia 5.1; * Усунення збоїв в роботі операційний системи.   Звернувшись до нас за допомогою, вам не доведеться довго чекати, так як у нас завжди в наявності присутні, в необхідній кількості фірмові комплектуючі до смартфону даної моделі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту