Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia X20 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia X20 - недорогий ремонт при тріщинах на ерані

  Заміна скла Nokia x20 принесе бажаний результат і виправдає витрачені гроші, тільки якщо даний вид ремонту буде досвідчений майстер. Сертифіковані інженери Сервісного центру "Ай-яй» яй" буквально кожен день стикаються з такими проблемами, як:  
  • тріщини і відколи на порідій панелі смартфона;
  • поява смуг на екрані;
  • неробочий сенсор;
  • погане зображення або його повна відсутність.
  Якщо є проблема з дисплеєм, часто майстер пропонує заміну екрану Nokia X20 модулем в зборі. Якщо ж екран працює нормально, але є тріщини – проводиться заміна скла. Ми пропонуємо нашим клієнтам вибір між оригінальними комплектуючими і якісними копіями. Яким би не було ваше рішення, Ви можете бути впевнені, що після завершення ви отримаєте якісно виконаний ремонт. Як результат, вам не потрібно витрачати гроші на придбання нового телефону, і ви отримаєте гарантію на нашу роботу та встановлені деталі.   ремонт Nokia X20  

Заміна екрану Nokia X20 в сервісному центрі Ай-Яй-Яй

  Звернувшись в сервісний центр "Ай-Яй-Яй", Кожен користувач може розраховувати на професійну консультацію і безкоштовну діагностику, за результатами якої приймається рішення, необхідна повна заміна екрану Nokia x20 або досить буде замінити пошкоджене скло.   У деяких випадках замінювати екран не потрібно, оскільки проблеми з екраном можуть бути викликані наступними причинами:  
  • тріщини і відколи на склі;
  • несправність підсвічування екрану;
  • проблеми з програмним забезпеченням.
 

Професійний ремонт Nokia X20 на Олімпійській

  Наші філії працюють в більшості районів Києва і знаходяться поблизу станцій метро, що дозволяє легко до нас дістатися. Як тільки пристрій потрапляє в руки нашого майстра, його відправляють на діагностику. Через 15-20 хвилин фахівець повідомляє замовнику причину несправності, вартість ремонту Nokia x20 і його тривалість.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту