Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia C1 Plus з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
899 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia C1 Plus зі збереженням заводської матриці смартфона

  Заміна скла Nokia C1 Plus це найпоширеніша причина відвідування сервісного центру. Клієнти найчастіше звертаються до нас з наступних причин:  
  • попадання води всередину пристрою;
  • падіння або удари.
  Якщо зображення відображається на екрані без плям і смуг, ви можете розраховувати на таку послугу, як заміна скла Nokia C1 Plus. Перевага цієї послуги полягає в тому, що оригінальна матриця зберігається при відновленні розбитого скла. Пам'ятайте, навіть якщо тріщини в телефоні невеликі і не заважають користуватися пристроєм, не слід зволікати з відвідуванням Сервісного центру. У техніці все взаємопов'язано, і будь-яка несправність може спричинити великі проблеми. Якщо вчасно не замінити скло, можливо, вам доведеться замінити екран Nokia C1 Plus через пошкодження інших деталей.  

У цьому випадку мені потрібна заміна екрану Nokia C1 Plus

  Заміна екрану Nokia C1 Plus виконується майстрами СЦ "Ай-Яй-Яй" в разі пошкодження сенсорної панелі і появи плям, смуг, тріщин і відколів на дисплеї. Заміна екрану Nokia C1 Plus можлива тільки після установки основної несправності в результаті діагностики.   ремонт Nokia C1 Plus замена стекла и экрана  

Переваги ремонту Nokia C1 Plus в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Замовляючи ремонт Nokia C1 Plus у нас, Ви отримуєте ряд переваг:  
  • безкоштовна детальна діагностика для виявлення несправностей;
  • оригінальні деталі та якісні копії, щоб мати можливість якомога швидше замінити деталі;
  • оптимальні ціни, гнучка система знижок і вигідні акції.
  Знаючи, як важко пережити хоч один день без улюбленого телефону, ми пропонуємо таку послугу - виїзд майстра додому. Крім того, якщо вам потрібно замінити Дисплей Nokia C1 Plus, наш кур'єр може забрати ваш пошкоджений смартфон і повернути його вам в робочому стані протягом декількох годин.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту