Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Acer Aspire A114-31-C5UB з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна екрану
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна клавіатури
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна жорсткого диска
от 899 грн замовити в 1 клік
Чистка/профілактика після вологи
от 349 грн замовити в 1 клік
Чистка від пилу, заміна термопасти
от 349 грн замовити в 1 клік
Ремонт корпусу (петель)
от 249 грн замовити в 1 клік
Заміна USB порту
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 949 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна матриці Acer Aspire у сертифікованому сервісному центрі швидко та надійно

Заміна матриці Acer Aspire може знадобитися в самий невідповідний момент. Різкі зміни температури, випадковий удар і неуважність власника можуть призвести до поломки екрана. Але не кожна майстерня береться до цієї процедури. Оскільки вона потребує високого рівня майстерності та використання спеціальної апаратури. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» є одним із небагатьох, хто спеціалізується на заміні матриць ноутбуків.
Моделі ноутбуків Acer Aspire оснащені екраном від 11,6 дюймів до 15,6. Також є кілька модифікацій з матовим або глянцевим покриттям, сенсором та IPS-матрицею. IPS-екрани мають максимальні кути огляду і більш насичені кольори, на відміну від серії апаратів з TN-матрицями. Однак навіть такі якісні гаджети можуть вийти з ладу.
Виявивши на екрані пошкодження у вигляді тріщин та плям від ударів, для заміни матриці Acer Aspire приходьте до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» на Почайній. У нас постійно є всі деталі та матеріали для надійного ремонту.

Коли потрібно замінити екран Acer Aspire?

Замена матрицы Acer Aspire: Киев, Украина У разі пошкодження матриці вона ремонту не підлягає, необхідно замінити весь екран Acer Aspire. Для оперативного ремонту звертайтеся до нашої майстерні, де кваліфіковані інженери надійно встановлять нову деталь. Після завершення всіх робіт Ви отримаєте гарантійний талон на надані послуги. Щоб ефективно замінити дисплей, ми використовуємо лише високоякісні запчастини, які забезпечують тривалу та якісну роботу пристрою. Найпопулярніші причини, через які доводиться замінити екран Acer Aspire:
 • проблеми з підсвічуванням,
 • зображення пропадає,
 • з'явилися плями та смуги різних розмірів,
 • тріщини та темні плями від ударів не дають розглянути інформацію.

Як часто потрібно проводити профілактику Acer Aspire?

Як правило, профілактику Acer Aspire слід проводити не рідше ніж раз на рік, але якщо у Вас є домашні вихованці, то раз на півроку. При виникненні сторонніх шумів або перегріві необхідно чистити від пилу Acer Aspire і замінити термопасту. Ці процедури дають змогу продовжити термін служби апарата. Комплексна діагностика допоможе виявити вразливі місця ноутбука та запобігти серйозним поломкам. Переваги звернення до нашої майстерні:
 • детальна діагностика перед ремонтом,
 • гарантія на всі види послуг,
 • актуальна інформація на сайті,
 • компетентні спеціалісти,
 • можливість використовувати свої деталі,
 • відправляємо кур'єра по Києву.
Ми майже у всіх районах Києва біля метро, тому нас легко знайти. По Україні ми робимо техніку через Нову Пошту. При виникненні питань, що Вас цікавлять, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту