Місто:
Мова:
Ремонт ноутбуків Acer
Виберіть модель:

Ремонт ноутбуков Acer у Києві. Чищення, профілактика, заміна матриці

Ремонт ноутбуків Acer Київ проводиться в спеціалізованих сервісних центрах з використанням новітніх технологій та інструментів. Незважаючи на те, що настільні комп'ютери є довговічнішими в роботі та їх легше ремонтувати, все більше користувачів вибирають для себе ноутбуки. Портативні комп'ютери відрізняються мобільністю, зручнішим використанням та низкою інших переваг. Компанія Acer представляє на ринку цілу лінійку портативних комп'ютерів із різним функціоналом, який може задовольнити як професійного, так і звичайного користувача. Портативні комп'ютери від Acer досить надійні, але все одно можуть виходити з ладу. Для проведення ремонтних робіт важливо вибирати якісних фахівців, які мають не тільки необхідні навички з ремонту, але і всі необхідні комплектуючі. У мережі сервісних центрів "Ай-Яй-Яй" пропонується швидкий та якісний ремонт ноутбуків Acer Київ.

Для чого потрібне чищення ноутбука Асер у Києві?

За рік-два експлуатації будь-якого ноутбука Асер відбувається колосальне скупчення бруду та пилу у всіх його компонентах, що може стати причиною його неправильної роботи або навіть поломки. Чищення ноутбука Асер у Києві рекомендується інженерами сервісу «Ай-Яй-Яй» з метою недопущення заклинювання вентилятора через великий шар накопиченого бруду, усунення поганого тепловідведення радіатора, перегріву процесора і серверних мостів. Деякі мікросхеми в ноутбуках Асер настільки часто виходять з ладу від пилу, що сервісні фахівці це навіть не вважають поломкою. Така ситуація швидше за класифікується як типова несправність. У мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» чистка ноутбука Асер стане запорукою стабільної функціональної роботи пристрою. Без регулярного чищення ресурс роботи ноуту значно скорочується, а якщо в результаті забруднень згоряє, наприклад, міст, то за вартістю його заміна обходиться клієнту в 5-10 разів дорожче, ніж профілактичне чищення раз на 1-2 роки.

Подвійна профілактика ноутбуків Асер у Києві в сервісній мережі «Ай-Яй-Яй»

Інженерами сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» профілактика ноутбуків Асер виробляється, якщо портативний комп'ютер починає дуже шумно працювати, перегріватися, мимоволі перезавантажуватися, гальмувати в роботі. Профілактика продовжує термін експлуатації девайса в кілька разів. Проводиться профілактика у двох основних напрямках – в апаратній частині та у програмному забезпеченні. При програмній профілактиці діагностики та налаштування підлягає системна частина – софт, системний реєстр та інше. При апаратній профілактиці проводиться очищення від бруду всіх механізмів у ноутбуці, замінюється термальна паста і проводиться ряд інших заходів, що підтримують стан та функціональність пристрою. Якісна профілактика ноутбуків Асер у Києві в сервісах «Ай-Яй-Яй» виконується не довше за робочий день, коштує недорого, але забезпечує тривалу працездатність пристрою. Фахівці сервісу постійно підвищують рівень кваліфікації на різних навчальних семінарах, мають у своєму розпорядженні всі комплектуючі, а також спеціальне обладнання для проведення якісних профілактичних та ремонтних робіт.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту