Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple Macbook з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна матриці
от 1999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму навушників, зарядки
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна відеокарти
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна південного мосту
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна північного мосту
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна USB порту
от 549 грн замовити в 1 клік
Ремонт корпусу (петель)
от 249 грн замовити в 1 клік
Чистка від пилу, заміна термопасти
от 349 грн замовити в 1 клік
Чистка/профілактика після вологи
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна жорсткого диска
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна клавіатури
от 799 грн замовити в 1 клік
Діагностика
0 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна матриці Apple Macbook по всій Україні без націнок та переплат

Заміна матриці Apple Macbook - завдання, яке вимагає професійного інструментарію та багаторічної практики, тому не кожна майстерня береться за цю процедуру. Однак майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» мають належний досвід та апаратуру для безпечної заміни матриці Apple Macbook. Основними причинами її поломки є різкі зміни температури, недбале використання та фізична дія.
Ноутбук Apple Macbook оснащений дисплеєм Retina з роздільною здатністю 2304 х 1440 пікселів. Співвідношення сторін 16:10, а кут огляду 178 градусів. На такому екрані будь-яке зображення виглядає неймовірно живим та деталізованим. Однак, навіть такий надійний гаджет з часом виходить із ладу.
Якщо на Вашому ноутбуці пошкоджено скло, сміливо приносьте його до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» на Борщагівці. На нашому складі завжди є необхідні деталі та матеріали для ремонту.

Коли потрібно замінити екран Apple Macbook?

Замена стекла Apple Macbook: Киев, Украина Зрозуміти, що настав час замінити екран Apple Macbook, можна за такими ознаками:
 • помітно погіршилося підсвічування,
 • видно плями та смуги по екрану,
 • пропадає зображення,
 • наявність тріщин та темних плям.
Щоб безпечно замінити дисплей Apple Macbook, привозіть пристрій до однієї з наших майстерень. Досвідчені фахівці за лічені години відновлять колишню працездатність ноутбука. На заміну екрану Apple Macbook ми використовуємо високоякісні комплектуючі, які подарують оновлений вигляд девайсу. Крім того, ми надаємо гарантію на всі надані послуги.

Як часто потрібна профілактика Apple Macbook?

На жаль, будь-яка техніка з часом зношується та потребує професійного обслуговування. Щоб уникнути серйозних поломок, слід регулярно проводити профілактику Apple Macbook, включаючи чищення від пилу та заміну термопасти. Компетентні фахівці нашої компанії виконують ретельну діагностику Apple Macbook, щоб визначити всі вразливі місця пристрою. Чому нас рекомендують?
 • надаємо безкоштовну діагностику,
 • ніколи не відмовляємо у гарантії,
 • професійна консультація,
 • актуальні ціни,
 • ремонт по всій Україні через Нову Пошту,
 • зручне розташування.
Знайти наші пункти прийому техніки досить просто, ми майже у всіх районах Києва біля метро. Якщо у Вас залишилися якісь питання, ставте їх в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту