Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple Macbook Air з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна матриці
от 1999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму навушників, зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна відеокарти
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 949 грн замовити в 1 клік
Заміна південного мосту
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна північного мосту
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна USB порту
от 549 грн замовити в 1 клік
Ремонт корпусу (петель)
от 249 грн замовити в 1 клік
Чистка від пилу, заміна термопасти
от 349 грн замовити в 1 клік
Чистка/профілактика після вологи
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна жорсткого диска
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна клавіатури
от 799 грн замовити в 1 клік
Діагностика
0 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна матриці Apple Macbook Air швидко та ефективно по всій Україні

Заміна матриці Apple Macbook Air рекомендується у разі наявності тріщин або темних плям на місці удару. Найчастіше поломка виникає внаслідок сильного удару, різкої зміни температури та недбалості власника. Сервісний центр Ай-Яй-Яй оснащений професійним обладнанням, що гарантує надійну заміну матриці Apple Macbook Air. Наші інженери мають багаторічну практику, що дозволяє безпечно виконати процедуру заміни в найкоротші терміни.
Ноутбук Apple Macbook Air має 13,3-дюймовий екран Retina з роздільною здатністю 2560 х 1600 пікселів. Дисплей чудово передає красу фотографій та занурює в атмосферу фільму. Підтримується нічний режим, що підлаштовується під власні переваги. Але незважаючи на високу якість складання, непередбачені ситуації трапляються з кожним.
У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» на Льва Толстого заміна матриці Apple Macbook Air Вам коштуватиме набагато дешевше, ніж покупка нового пристрою. На складі майстерні є всі необхідні матеріали та комплектуючі для оперативного ремонту.

Коли потрібно замінити екран Apple Macbook Air?

Замена стекла Apple Macbook Air: Киев, Украина Як показує досвід, замінити екран Apple Macbook Air слід у таких випадках:
 • видно різні спотворення та смужки,
 • періодично пропадає зображення,
 • повністю чорний екран
 • наявність тріщин та плям.
Оскільки матриця пристрою не ремонтується, необхідно замінити дисплей Apple Macbook Air. Завдяки постійному наявності деталей найвищої якості, ми виконаємо процедуру лише за кілька годин. А також надамо гарантію на всі послуги. Багаторічний досвід наших майстрів дозволяє замінити екран Apple Macbook Air надійно та безболісно.

Чи така важлива профілактика Apple Macbook Air?

Оскільки будь-яка техніка з часом зношується, ми рекомендуємо регулярно проводити профілактику та чищення від пилу Apple Macbook Air. Перед початком ремонту наші майстри проводять детальну діагностику, щоб виявити уразливі місця пристрою і запобігти поломці. В іншому випадку Вам доведеться звернутися за ремонтом, коли апарат зламається. Переваги звернення до нашої компанії:
 • безкоштовна комплексна діагностика,
 • гарантія на всі послуги
 • ремонт у найкоротші терміни,
 • сучасне обладнання,
 • великий досвід роботи,
 • ремонтуємо по всій Україні через Нову Пошту.
У Києві наші відділення знаходяться майже у кожному районі біля метро, тож до нас зручно добиратися. Але якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту