Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Asus EeeBook X205TA з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна матриці
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна клавіатури
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна жорсткого диска
от 899 грн замовити в 1 клік
Чистка/профілактика після вологи
от 349 грн замовити в 1 клік
Чистка від пилу, заміна термопасти
от 349 грн замовити в 1 клік
Ремонт корпусу (петель)
от 249 грн замовити в 1 клік
Заміна USB порту
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна північного мосту
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна південного мосту
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна відеокарти
от 899 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму навушників, зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна матриці Asus EeeBook та інших комплектуючих за допомогою професійного обладнання

Заміна матриці Asus EeeBook може знадобитися у найнезручніший момент. Пошкодження екрана виникає внаслідок різкої зміни температури, неакуратного використання та падіння на підлогу. Експерти сервісного центру "Ай-Яй-Яй" - одні з небагатьох, хто спеціалізується на заміні матриць. Завдяки наявності професійного обладнання, всі ремонтні роботи виконуються якісно та вчасно.
Ноутбук Asus EeeBook отримав TN-екран діагоналлю 11,6 дюйма з роздільною здатністю 1376 х 768 пікселів. Непогані кути огляду, високий рівень максимальної яскравості та гідна передача кольорів дозволяють комфортно працювати з апаратом за будь-яких умов. Але, на жаль, як і будь-яка техніка, гаджет також схильний до негативного впливу навколишнього середовища.
Якщо на екрані пристрою з'явилися тріщини, подряпини та темні плями, для заміни матриці Asus EeeBook вирушайте до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» на Хрещатику. Адже вартість цієї послуги набагато дешевша, ніж купівля нового гаджета.

Чи варто замінити екран Asus EeeBook?

Замена матрицы Asus EeeBook: Киев, Украина Як показує досвід, замінити екран Asus EeeBook варто у таких випадках:
 • не працює підсвічування,
 • повністю чорний екран без зображення,
 • плями та смуги різних розмірів,
 • механічні каліцтва заважають розглянути інформацію.
Не рекомендується користуватися пошкодженим апаратом, оскільки це може погіршити його стан. Попадання в тріщини пилу та вологи суттєво ускладнить процес ремонту. Замінити дисплей Asus EeeBook Ви можете у нашій майстерні всього за кілька годин. Після чого Ви отримаєте гарантію на всі послуги. Для заміни екрана Asus EeeBook використовуються тільки високоякісні матеріали.

Навіщо слід робити профілактику Asus EeeBook?

Суть у тому, що регулярна профілактика Asus EeeBook допомагає запобігти погіршенню продуктивності, а також збільшити термін служби девайсу завдяки чистці від пилу та заміні термопасти. Діагностика Asus EeeBook дозволяє передчасно виявити вразливі місця пристрою та відразу вжити заходів. Звернутися по це Ви можете в одне з наших відділень, розташованих майже у всіх районах Києва біля метро. Чому слід звертатися до нашої компанії?
 • проводимо глибоку безкоштовну діагностику,
 • ніколи не відмовляємо у гарантії,
 • стежимо за актуальністю інформації на сайті,
 • відправляємо майстра на виїзді,
 • можливість використовувати свої деталі,
 • ремонтуємо нові, оскільки завжди йдемо в ногу з часом.
Крім того, ремонтуємо ноутбуки по всій Україні, завдяки співпраці з Новою Поштою. Ми завжди на зв'язку, тому при виникненні питань сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту