Місто:
Мова:
Ремонт Asus
Виберіть модель:

Ремонт ноутбуків Asus у Києві. Заміна матриці, чищення, профілактика

Ремонт ноутбуків Asus Київ пропонує сервісний центр «Ай-Яй-Яй», де будь-які відновлювальні роботи можна зробити дуже швидко і якісно. У порівнянні зі стаціонарними ПК, практичність ноутбуків обумовлена їхньою мобільністю, зручністю використання. Тому серед сучасного різноманіття гаджетів саме вони мають підвищений попит. Ноутбуки компанії Asus представлені на ринку цілою лінійкою портативних комп'ютерів із широким спектром можливостей. Їх часто вибирають ті, кому необхідний робочий комп'ютер, ноутбук для навчання, ігор та інше. Однак через активне тривале використання або неправильне поводження гаджети мають властивість ламатися. Ми пропонуємо здійснити зовнішній, внутрішній та програмний ремонт ноутбуків Asus (Київ) у сертифікованих фахівців, які постійно проходять курси підвищення своєї кваліфікації. Деталі для заміни в мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» завжди є в наявності, тому при проведенні ремонтних робіт клієнтам не витрачати час на їх очікування.

Якісне чищення ноутбука Асус у Києві для усунення перегрівів

Найбільш запитуваною процедурою в сервісних центрах щодо техніки даної фірми є чищення ноутбука Асус у Києві. Навіть за мінімальний термін експлуатації будь-який ноутбук засмічується брудом та пилом настільки, що перестає нормально функціонувати. Якщо не зробити своєчасне чищення, можуть почати виникати різні проблеми і навіть згоріти процесор або плати. Пиловий шар злежується і не дає вентилятору нормально функціонувати, в результаті серверні мости, процесор, мікросхеми перегріваються і можуть згоріти. У мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» чистка ноутбука Асус у Києві коштує як мінімум у 5 разів дешевше, ніж заміна будь-якої функціональної деталі. Проводиться вона дуже швидко: всього за годину клієнт отримує вже очищений ноутбук, тому після такого сервісного обслуговування гаджет буде довго і повноцінно працювати без жодних проблем.

Чим корисна профілактика ноутбуків Асус у Києві?

Якщо ноутбук Асус раптом почав дуже шумно працювати, часто перегріватися, самостійно перезавантажуватися або вимикатися, слід зробити його профілактику. Профілактика ноутбуків Асус виробляється фахівцями сервісу «Ай-Яй-Яй» з використанням професійного обладнання та якісних витратних матеріалів. Нашими інженерами виконується апаратна та програмна профілактика ноутбуків Асус, в результаті якої здійснюється сервісне обслуговування як механізмів та вузлів комп'ютера, так і його програмного забезпечення. Ноутбуки чистяться від пилу та бруду за допомогою спеціальних засобів, у них змінюються витратні матеріали, наприклад, термальна паста, очищується системний реєстр та інше. Після профілактичних робіт фахівці «Ай-Яй-Яй» проводять контрольну діагностику роботи пристрою, щоб упевнитися в усуненні всіх проблем функціонування ноутбука.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту