Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 7t HD1901 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
6499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
4199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 7t HD1901 в найкоротші терміни

Заміна скла OnePlus 7t HD1901 – популярна послуга у випадку пошкодження передньої панелі смартфону. Для виготовлення цієї моделі виробник використовує міцне скло Corning Gorilla Glass, але навіть це іноді може не врятувати гаджет. Не має значення, чи Ваш смартфон випадково впав чи був пошкоджений іншим чином- наші майстри зможуть відновити його, замінити старі деталі на нові та відновити естетичний зовнішній вигляд. З приходом новинок на український ринок ми відразу замовляємо комплектуючі до них, тому у нас завжди є якісні запчастини для Ваших гаджетів. Найпоширеніші причини звернення до нас:
 • телефон впав у воду;
 • екран пошкодився при падінні чи ударі;
 • наявність тріщин, відколів і подряпин на поверхні скла;
 • не працюють кнопки гучності;
 • смартфон сам включається і вимикається;
 • телефон не заряджається.
У таких випадках ми пропонуємо відповідний ремонт та заміну необхідних деталей. Для того, щоб з’ясувати, який саме ремонт необхідний, проводиться діагностика. Для наших клієнтів вона безкоштовна і проводиться протягом години. Якою б не була несправність, з нею впораються майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Якщо пошкодження невелике, відремонтувати OnePlus 7t HD1901 в Києві можна за декілька годин.

Де проводиться заміна екрану OnePlus 7t HD1901 в Києві?

Зміна екрану OnePlus 7t HD1901 можлива у будь-якому відділенні сервіс-центру «Ай-Яй-Яй». Це поширена проблема, яку дуже часто вирішують наші майстри. Кожен клієнт може звернутися в сервісний центр і замовити заміну екрану. Чому нас обирають?
 • заміна дисплея OnePlus 7t HD1901 проводиться в день звернення;
 • для ремонту використовуються якісні запчастини, які завжди є в наявності;
 • на послуги сервіс-центру надається гарантія.

Ремонт OnePlus 7t: Киев, Украина

Безкоштовна діагностика та подальший ремонт OnePlus 7t HD1901

Усі філії сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві розташовані біля метро. Якщо Вам потрібно замінити екран OnePlus 7t HD1901, приходьте до нас і ми проведемо безкоштовну діагностику, після чого визначимо час і вартість робіт. Ви можете замінити дисплей OnePlus 7t HD1901в сервісному центрі в Києві навіть зі своїми запчастинами. Ми несемо відповідальність за свою роботу, тому надаємо гарантію на виконану роботу. Ми працюємо щодня, постійно на зв’язку та завжди готові допомогти Вам вирішити проблему з Вашим смартфоном!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту