Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 5t A5010 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 5t A5010 за гарантією якості

Заміна скла OnePlus 5t A5010 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» дозволяє відновити зовнішню естетику і продуктивність пристрою, зберегти оригінальну матрицю і заощадити значну частину бюджету. Крім того, на послуги сервісного центру надається гарантія.

Які ознаки того, що потрібна заміна екрану OnePlus 5t A5010?

Зазвичай, заміна екрану OnePlus 5t A5010 проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Я» через вплив зовнішніх факторів на дисплей. Пристрій може зламатися у Вашій кишені або впасти у воду. У більшості випадків найбільше страждає екран. Вихід з ладу цього компонента зазвичай обумовлений стандартними факторами, які негативно впливають на роботу обладнання:
  • деформація корпусу або надмірний механічний вплив;
  • перевищення допустимої межі високих і низьких температур;
  • у корпус потрапляє волога.
В результаті на екрані з’являються плями, смуги, мертві зони або пошкоджені пікселі, наприклад білі або зелені точки. прейскурант цен на ремонт oneplus 5t в киеве

Детальна діагностика та ремонт OnePlus 5t A5010

Ремонт OnePlus 5t A5010 проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй», які вже мають великий досвід відновлення працездатності смартфонів цього виробника. Після візуального огляду мобільного пристрою наш спеціаліст проведе діагностику. На підставі отриманих даних клієнта інформують про очікувану тривалість ремонтних робіт з урахуванням складності пошкодження. Однак у більшості випадків відремонтований смартфон повертається клієнту вже через кілька годин. Така ефективність досягається наявністю необхідних запчастин на складі кожного відділення. Таким чином, Вам не доведеться витрачати час на пошук, замовлення та очікування доставки комплектуючих. Особливу увагу слід приділити терміновому ремонту OnePlus 5t A5010, метою якого є:
  • відновлення цілісності екрану;
  • заміна батареї, якщо вона вздулась;
  • усунення несправностей мікрофона та динаміка;
  • усунення видимих ​​фізичних пошкоджень корпусу;
  • відновлення після контакту з водою.
Несвоєчасне звернення до спеціалізованої служби в разі попадання вологи в смартфон може суттєво вплинути на його подальшу роботу. Тому, якщо Ваш телефон упав в воду, віднесіть пристрій в будь-яке відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. Вашому гаджету буде надано технічну допомогу, усунено усі несправності в найкоротші терміни.
Оценить

Детальніше

Приховати