Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor Play 9a MOA-AL20 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor Play 9a MOA-AL20 з використанням високоякісних комплектуючих

Заміна скла Honor Play 9a MOA-AL20 не стане проблемою для наших спеціалістів. У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» працюють справжні професіонали, які мають теоретичні знання та практичні навички в області ремонту смартфонів. Крім того, кожне з наших відділень має широкий асортимент як високоякісних комплектуючих. Ми надаємо нашим клієнтам гарантію після заміни скла Honor Play 9a MOA-AL20.

Заміна екрану Honor Play 9a MOA-AL20 по результатам безкоштовної діагностики

При необережному поводженні з пристроєм дисплей може втратити цілісність і функціональність. Наприклад, через механічний вплив на смартфон на ньому можуть з’явитись різні тріщини, плями та смуги. Скільки б таких дефектів не було, заміна дисплея Honor Play 9a MOA-AL20 – найкраще рішення в цій ситуації. Важливо відзначити, що якщо дисплей механічно пошкоджений, він не підлягає ремонту. При більш сприятливих обставинах пошкодження дисплея можуть бути викликані проблемами з програмним забезпеченням. Тут можна обмежитися більш бюджетним ремонтом або заміною скла, що в декілька разів дешевша, ніж повна заміна дисплейного модуля. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проведуть безкоштовну діагностику несправності та встановлять точну причину поломки Вашого гаджета. Індивідуальний підхід до виконання замовлень будь-якої складності, оптимальні терміни, якісні послуги та доступна ціна – ось основні причини, чому можна довірити ремонт свого смартфона спеціалістам сервіс-центру «Ай-Яй-Яй». сервис-центр телефонов huawei honor play 9a: замена стекла, экрана Киев, Украина

Якісний ремонт Honor Play 9a MOA-AL20 за доступними цінами

Ремонт Honor Play 9a MOA-AL20 вимагає від користувача певних фінансових витрат в залежності від характеру пошкодження. Сертифіковані фахівці спеціалізованої майстерні «Ай-Яй-Яй» допоможуть відновити роботу Вашого обладнання та нададуть якісні послуги за доступними цінами. Використовуючи сучасне обладнання, використовуючи свій досвід і накопичені знання, наш майстер не тільки визначить причину поломки, але і замінить деталь, яка прийшла в непридатність. Вартість ремонту буде доступна для будь-якого бюджету, незважаючи на те, що ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі. Ціни на послуги можна знайти на сайті або взнати по телефону. На ремонт Honor Play 9a MOA-AL20 та на встановлені деталі надається гарантія.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту