Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus Nord N100 BE2013 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus Nord N100 BE2013 на основі попередньої діагностики

Заміна скла OnePlus Nord N100 BE2013 – досить трудомісткий процес, який вимагає від майстра відповідної кваліфікації та практичних навичок. Основа якісного ремонту в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» — це наявність кваліфікованого персоналу з профільною освітою та використання надзвичайно сучасних технологій. Перед ремонтом майстри сервіс центру «Ай-Яй-Яй» обов’язково проводять діагностику OnePlus Nord N100 BE2013. Діагностика дозволяє надати фахівцеві чітке уявлення про технічний стан смартфону та наявні несправності за 20 хвилин. За результатами діагностики вирішується, чи можна відремонтувати пошкоджену частину телефону або проблему можна вирішити лише заміною на нову. Порушення цілісності сенсорного екрану усувається в нашій майстерні за технологією OCA. Єдиний його мінус – необхідність дорогого обладнання. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» може собі це дозволити, оскільки дбає про якість наданих послуг.

Якісна заміни екрану OnePlus Nord N100 BE2013 з гарантією

Негайно зверніться до найближчого офісу сервісного центру «Ай-Яй-Яй», якщо в смартфон попала вода або він розбився. У нас завжди є велика кількість високоякісних запчастин на власному складі для найпопулярніших смартфонів. Завдяки цьому Вам не доведеться довго жити без свого гаджету. Якщо діагностика покаже, що необхідна заміна екрану OnePlus Nord N100 BE2013 – ремонт буде виконано в найкоротші терміни. Зазвичай, ремонт триває всього декілька годин. Після перевірки працездатності встановлених деталей майстер поверне Вам відремонтований гаджет та надасть гарантію. Оплата послуг здійснюється після їх завершення, будь-яким зручним для Вас способом:
  • готівкою;
  • за допомогою картки;
  • банківським переказом на реквізити компанії.

ремонт OnePlus Nord N100 замена стекла и экрана

Де замовити ремонт OnePlus Nord N100 BE2013 в Києві?

Ви сумніваєтеся, до якого сервісу звернутися за допомогою у разі поломки смартфона? Наші відділення розташовані майже в кожному районі Києва поблизу станцій метро. Ремонт OnePlus Nord N100 BE2013 проводиться в кожній нашій майстерні і Ви можете звернуть в будь-яку з них. Незалежно від того, замовляєте Ви послугу заміни скла OnePlus Nord N100 BE2013 чи ремонт камери, Ви отримуєте:
  • професійне обслуговування в найкоротші терміни за доступною ціною;
  • гарантія на надані послуги;
  • зручний спосіб оплати.
Оценить

Детальніше

Приховати