Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 2 A2003/A2003 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 2 A2003/A2003. Чому варто виконати ремонт якомога швидше?

Заміна скла OnePlus 2 A2003/A2003 – ремонт, який не можна відкладати і слід виконати якомога швидше. Інакше частинки пилу та вода можуть потрапити через тріщини, що призведе до серйозних несправностей. В такому випадку сама матриця може пошкодитись і в такому випадку потрібна буде повна заміна екрану OnePlus 2 A2003/A2003. Не відкладайте ремонт на потім, адже відновлення побитого скла набагато дешевше, ніж повна заміна екрану.

В якому випадку необхідна заміна екрану OnePlus 2 A2003/A2003?

Ми перерахуємо поширені ситуації, які часто є причиною для звернення до нашого сервісного центру в Києві. Вам обов’язково потрібно змінити дисплей, якщо:
  • немає зображення;
  • зникло підсвічування;
  • розбитий екран (є павутинка або тріщини);
  • замість зображення на екрані є кольорові смужки;
  • на екрані видно биті пікселі.
Якщо на передній панелі смартфону є тріщини, але телефон працює належним чином, Вам потрібно буде замінити скло OnePlus 2 A2003/A2003. Але самостійно вирішити цю проблему дуже складно. Заміна скла OnePlus 2 A2003/A2003 можлива тільки в умовах сервісного центру та при наявності спеціального обладнання. ремонт oneplus 2: замена стекла, экрана киев украина фото

Ремонт OnePlus 2 A2003/A2003 з доставкою у будь-яке місто України

Для ремонту смартфонів ми використовуємо професійні інструменти та надійне обладнання. У наших відділах працюють досвідчені професіонали, які добре ознайомлені з конструктивними особливостями телефонів OnePlus. На виконані роботи, будь то заміна екрану OnePlus 2 A2003/A2003 або заміна скла, надається гарантія. Київський сервісний центр «Ай-Яй-Яй» спеціалізується на відновленні смартфонів будь-якої моделі. Після ретельної діагностики наші фахівці виявлять і усунуть будь-які дефекти. Для ефективного ремонту OnePlus 2 A2003/A2003 ми використовуємо виключно високоякісні запчастини. В ремонті майстри можуть використовувати як сервісні деталі, так і надані власником смартфона. Наші інженери зможуть замінити розбитий екран, скло або зношену батарею за лічені години. Якщо Вам потрібен терміновий ремонт OnePlus 2 A2003/A2003, зателефонуйте нам або напишіть у онлайн-чаті на сайті. Усі наші офіси знаходяться в пішій доступності від станцій київського метро. Жителі інших міст можуть також скористатись послугами сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Відправка техніки на ремонт в такому випадку відбувається за допомогою Нової Пошти.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту