Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2599 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 з доставкою Новою Поштою по Україні

Зміна скла OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 доступна для кожного власника смартфона цієї моделі, який проживає в Києві. Просто зверніться до будь-якого відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй», які зручно розташовані біля станцій метро, майже в кожному районі Києва. Також ми пропонуємо кур’єрську доставку техніки на ремонт по Києву. Щодо людей, які проживають за межами столиці, вони також можуть скористатись послугами сервіс-центру «Ай-Яй-Яй». Доставка техніки на ремонт в такому разі здійснюється «Новою Поштою». Для оплати наших послуг Ви можете використовувати не тільки готівку, а й кредитну картку або банківський переказ.

Заміна екрана OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 з наданням реальної гарантії

Заміна екрану OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» дозволяє нашим клієнтам відновити втрачену функціональність свого смартфону, не переплачуючи. Серед переваг звернення в сервісний центр «Ай-Яй-Яй» не тільки індивідуальний підхід до кожного замовлення, але і гнучка система оплати, а також надання гарантії. У разі виявлення клієнтом зауважень до роботи майстра чи до якості встановленої деталі протягом гарантійного терміну, ми безкоштовно та в найкоротші терміни усунемо всі недоліки. прейскурант цен на ремонт oneplus 3t в киеве

Недорогий ремонт OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 в Києві

Ремонт OnePlus 3 (3t) A3000/A3010 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» включає ряд заходів, від усунення несправностей до тестування смартфона кваліфікованими фахівцями до та після ремонту. Консультації та діагностика є абсолютно безкоштовними послугами, а ціна на сам ремонт доступна всім клієнтам. Більшість смартфонів пошкоджуються при падіннях та ударах. У деяких випадках при відсутності візуального фізичного пошкодження корпусу або екрану пристрій через падіння може вийти з ладу. В такому випадку без допомоги майстра не обійтись. Тільки фахівець, використовуючи спеціальне обладнання зможе встановити причину несправності на провести необхідний ремонт. Принесіть свій несправний смартфон до бідь-якого відділення майстерні «Ай-Яй-Яй» в Києві, і ми зробимо все, щоб Ваш смартфон знову запрацював, а також повернемо йому естетичний зовнішній вигляд. Незалежно від характеру та серйозності пошкодження, сервісний центр «Ай-Яй-Яй» забезпечить професійний ремонт OnePlus 3 (3t) A3000/A3010.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту