Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A32 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1149 грн
1399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ретельна діагностика і подальша заміна скла Oppo A32

  Заміна скла Oppo A32 без спеціальних інструментів неможлива. Але крім цього для відновлення працездатності пристрою необхідний досвід, знання і відповідні навички. Майстри Сервісного центру "Ай-яй-яй" мають все необхідне, щоб провести якісний ремонт і повернути Користувачеві функціональний пристрій.   Ніщо не може гарантувати захист смартфона від падінь або від затоплення рідиною.   Якщо ви маєте справу з цим - не хвилюйтеся! Майстри відновлять роботу вашого смартфона в сервісному центрі "Ай-яй-яй" в найкоротші терміни. Заміна скла Oppo A32 - відносно не дорога послуга. Ми повернемо всі функції вашого гаджета і збережемо всі робочі комплектуючі, а також його зовнішній вигляд.   У сервісному центрі "Ай-яй-яй" така послуга як заміна скла проводиться кожен день, і ми точно знаємо, як позбутися від тріщин і подряпин. Для того, щоб виявити точну причину несправності, необхідна діагностика, за результатами якої майстер визначиться з тим який ремонт необхідний. Під час першого відвідування Вам буде запропоновано провести діагностику і тільки після цього буде відомо, чи потрібно вам замінити екран Oppo A32 або просто поміняти скло.  

Заміна екрану Oppo A32 в найстисліші терміни

  Незалежно від того в якому регіоні України ви перебуваєте, ви можете скористатися послугами СЦ "Ай-яй-яй", що знаходиться в Києві. Ви можете замовити ремонт Oppo A32 на сайті або по телефону. Кожен смартфон унікальний і має свої особливості конструкції, тому краще ремонт довірити професіоналу. Деталі для ремонту є у відділеннях мережі, що дозволяє швидко виконати ремонт. Так замінити екран Oppo A32 можливо всього за кілька годин.   ремонт Oppo A32 замена стекла и экрана  

Як замовити ремонт Oppo A32?

  Передати на ремонт Oppo A32 можна не тільки при особистому відвідуванні сервісу, але також і кур'єром. Всі послуги можна замовити на сайті або зателефонувавши за номерами, що вказані на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту