Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A52 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo A52 в Києві всього за кілька годин

  Заміна скла Oppo A52 - процедура, що проводиться при появі на екрані подряпин, відколів і навіть тріщин. Подібні пошкодження скла значно знижують комфорт використання пристрою. Заміна скла на Oppo A52 - це швидкий спосіб попрощатися з будь-якими незручностями, пов'язаними з розбитим склом. Завдяки використанню спеціалізованого обладнання та роботі досвідчених майстрів, поміняти скло Oppo A52 в нашому сервісі можна протягом декількох годин.  

Заміна екрану Oppo A52 з сервісному центрі "Ай-яй-яй"

  Іноді, на жаль, однієї заміни скла недостатньо і потрібно більш радикальні дії.  Одна з найпопулярніших послуг в нашому сервісі - заміна екрану Oppo A52, яку ми виконуємо швидко і своєчасно. Ми також доводимо, що заміна екрану не обов'язково пов'язана з великими фінансовими витратами. Потреба в цій послузі виникає при порушенні працездатності самого дисплея. Несправність може проявлятися наступним чином:  
 •         смуги і плями на дисплеї, що заважають комфортному користуванню;
 •         погана робота сенсора або повна відсутність реакції на натискання;
 •         "чорний екран".
  оппо а52 заміна скла ниїв фото  

Ремонт Oppo A52 будь-якої складності за доступною ціною

  Заміна скла і екрану є найпопулярнішими послугами нашого сервіс-центру, але не єдиними. Досвідчені майстри виконають ремонт Оппо А52 будь-якої складності:  
 •         заміна акумулятора;
 •         Заміна контролера живлення;
 •         заміна материнської плати;
 •         чистка від води і пилу;
 •         заміна та очищення динаміка / мікрофона;
 •         ремонт і заміна камери;
 •         перепрошивка телефонів.
  Перед кожним ремонтом проводиться діагностика з метою виявлення всіх можливих несправностей. Весь перелік пропонованих послуг можна знайти на сайті, а також терміни і ціни на їх виконання.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту