Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OPPO A58 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2349 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OPPO A58. Скільки часу займається зазвичай триває послуга?

  Заміна скла OPPO a58 виконується професіоналом в будь-якій філії нашого сервісного центру і займає всього кілька годин. Висока швидкість заміни скла OPPO a58 обумовлена тим, що в кожному відділенні є спеціалізоване обладнання та професійні інструменти. Коли слід замінити скло OPPO A58? Процедура заміни скла необхідна в тих випадках, коли на екрані з'являються тріщини і подряпини, що погіршують якість зображення. Найчастіше такі ситуації виникають після сильного механічного впливу на смартфон. Наприклад, гаджет впав на тверду поверхню. В цьому випадку власнику смартфона необхідно звернутися в сервіс «ай-яй-яй», де проведуть діагностику пристрою на наявність можливих пошкоджень.  

Як визначити, що потрібна заміна екрану OPPO A58?

  Ви можете визначити, чи замінити екран OPPO A58 або просто замінити скло, виходячи з декількох дефектів, які з'являються під час роботи мобільного пристрою. Ознаки того, що потрібна заміна екрану:  
  • на екрані з'являються смуги або плями,
  • коли пристрій увімкнено, дисплей залишається темним,
  • сенсор не працює належним чином.
  Для того, щоб досвідчені майстри замінили екран, замовнику досить звернутися в одне з відділень Сервісного центру «ай-яй-яй». Зручне розташування майстерень дозволяє максимально швидко і зручно дістатися до нас. Після ремонту дається гарантія на проведені роботи, якою ви можете скористатися в разі будь-яких зауважень до ремонту.   Ремонт OPPO A58: Киев, Украина  

Де замовити ремонт OPPO A58 в Києві?

  Є кілька варіантів доставки мобільного пристрою в наш сервісний центр:  
  • відвідати особисто один з наших філій в Києві і здати на ремонт OPPO A58,
  • замовити доставку техніки на ремонт кур'єром по Києву,
  • скористатися послугами Нової Пошти і відправити телефон нам на ремонт з будь-якого іншого міста України.
  Після отримання смартфона і проведення діагностики майстер озвучує умови і вартість ремонту. Тільки після цього власник телефону приймає рішення про проведення ремонту. При відправці телефону на ремонт поштою оплата можлива як на карту, так і післяплатою при отриманні телефону на пошті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту