Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A98 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo A98 із гарантією якості

Заміна скла Oppo A98 — одна з послуг, що найчастіше виконуються в телефонних сервісах. На жаль, навіть захищений чохлом та спеціальною плівкою або склом телефон при падінні може розбитися. Приймаючи рішення про заміну скла, пам'ятайте, що цей вид ремонту сучасних пристроїв повинен виконуватись професійним сервісом, який має всі необхідні інструменти та запчастини для ремонту. Тому, щоб уникнути додаткових витрат, довіряйте свій пристрій лише фахівцям. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне обладнання для якісного та швидкого відновлення битого скла. Після ремонту ви отримуєте гарантію.

Коли потрібна заміна екрана Oppo A98?

Визначити несправність екрана можна за такими ознаками:
  • на дисплеї з'являються биті пікселі;
  • плями та смуги заважають перегляду картинки;
  • "чорний екран" при включенні смартфона;
  • сенсорний екран не працює належним чином.
Оскільки всі необхідні для ремонту запчастини завжди є на власному складі сервісного центру Ай-яй-яй, заміна екрану Oppo A98 займає всього кілька годин.   Ремонт Oppo A98: Киев, Украина  

Як замовити ремонт Oppo A98 у Києві?

Замовивши ремонт Oppo A98 у сервісі «Ай-яй-яй», ви можете отримати знижку на обслуговування в рамках акції «Щаслива година». Акція діє щодня з 10:30 до 11:30, діє знижка на ремонт 10% від ціни, вказаної на сайті. Ми також пропонуємо знижки для постійних клієнтів. Докладніше про бонуси та програму лояльності ви можете дізнатися на сайті у відповідному розділі або за телефоном у менеджера. Чому нам довіряють?
  • мережа сервісних центрів працює з 2012 року та є однією з найбільших у Києві;
  • всі філії сервісного центру "Ай-яй-яй" розташовані практично у всіх районах Києва, недалеко від метро. Дізнатися докладніше про їхнє місцезнаходження та детальний маршрут можна на сайті;
  • на нашому сайті ви знайдете понад 1000 відгуків наших клієнтів;
  • ми працюємо з клієнтами не лише з Києва, а й з усієї України. Смартфон можна відправити нам Новою Поштою, а оплатити ремонт при доставці можна післяплатою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту