Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OPPO A96 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
0149 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OPPO A96 в Києві з гарантією

  Заміна скла OPPO A96 - це одна з найпопулярніших послуг, яку пропонує ремонтна майстерня «ай-яй-яй». Дисплей вважається найбільш вразливою частиною смартфона. Наші майстри також зможуть відремонтувати будь-який гаджет, що контактував з водою. На те, щоб повернути гаджету первозданний вигляд і відновити його функціональність, потрібно всього кілька годин. Якщо зовнішній вигляд пристрою зіпсувався, ви можете здати його нашим майстрам для ремонту і відновлення битого скла в будь-якому відділенні Києва. Після ремонту ви також отримаєте гарантію на надані послуги.  

Коли рекомендується заміна екрану OPPO A96?

  Якщо при наявності видимих дефектів Користувач гаджета помічає, що екран працює некоректно, велика ймовірність того, що він був пошкоджений в результаті падіння або попадання води. Крім того, кольорові смуги та плями під час перегляду зображення можуть означати, що дисплей OPPO A96 потребує заміни. Але не хвилюйтеся, наші майстри швидко поміняють екран. Ми проведемо ремонт в найкоротші терміни, так як всі запчастини є в наявності. Завдяки цьому заміна екрану OPPO A96 буде якісною і швидкою.   ремонт OPPO A96: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт OPPO A96 в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Ремонт OPPO A96 з гарантією якості і доступною ціною завжди доступний для жителів Києва та області, а також для користувачів з інших міст України. У разі виникнення проблем просто віднесіть пристрій до найближчого відділення Сервісного центру ай-яй-яй або надішліть його нам Новою Поштою. Завдяки зручному розташуванню відділень (практично в кожному районі Києва поруч зі станцією метро) до нас легко дістатися. Ми пропонуємо заміну пошкоджених деталей на оригінальні запчастини та якісні копії. На встановлені запчастини та виконані послуги надається гарантія.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту