Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oukitel F150 H2022 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oukitel F150 H2022: як отримати консультацію

  Заміна скла Oukitel F150 H2022 – досить затребувана послуга серед користувачів. Щоб отримати попередню консультацію і визначити чи можливо замінити скло на смартфоні окремо від екрану не обов'язково особисто їхати в нашу майстерню. Досить звернутися до кваліфікованого фахівця одним з наступних способів:  
  • зателефонувати за телефоном, вказаним у розділі "Контакти",
  • Зв'язатися з нами за допомогою одного з месенджерів,
  • написати нам на пошту,
  • написати в онлайн-чат на сайті.
 
Після опису проблеми майстер попередньо повідомить який ремонт необхідний, його терміни і вартість. Зрозуміло, для більш точного визначення характеру поломки слід віднести смартфон в наш сервісний центр. Слід зазначити, що на послуги сервісного центру, в тому числі і на заміну скла Oukitel F150 H2022, надається гарантія.
  ремонт Oukitel F150 H2022: замена стекла, экрана киев украина фото  

Причини, чому варто замовити заміну екрану Oukitel F150 H2022 у нас

  Є безліч причин, за якими варто звернутися в нашу майстерню:  
  • Ми працюємо з 2012 року і маємо величезний досвід в ремонті смартфонів.
  • Професійна команда фахівців використовує в своїй роботі тільки якісні комплектуючі.
  • На заміну екрану Oukitel F150 H2022 і на інші послуги надається гарантія.
  Ми зробили все можливе, щоб спростити співпрацю з клієнтами. Перш за все, користувач, якому необхідна заміна дисплея Oukitel F150 h2022, може звернутися в один з наших філій. Зручне розташування майстерень дозволяє в найкоротші терміни приїхати до нас і відремонтувати смартфон. Гаджет буде відремонтований всього за кілька годин і переданий власнику.   Якщо користувач знаходиться не в Києві, він може відправити смартфон в нашу майстерню Новою Поштою. Через 2-3 дні повністю відремонтований смартфон повертається замовнику.  

Ремонт Oukitel F150 H2022 з гарантією якості

  Ремонт Oukitel F150 H2022 – один з напрямків нашого сервісу. Послуга з ремонту смартфонів даної моделі завоювала широку популярність серед наших клієнтів. Найчастіше до нас в майстерню звертаються клієнти через вихід з ладу дисплея смартфона, його технічних елементів-кнопок, роз'ємів, датчиків. Варто сказати, що всі роботи виконуються фахівцями з великим досвідом роботи. Ремонт Oukitel F150 h2022 проводиться на сучасному обладнанні, а після ремонту видається гарантія.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту