Місто:
Мова:
Ремонт Oukitel
Виберіть модель:

Заміна скла екрана Oukitel у стислий термін

Сервісний центр Oukitel пропонує своїм клієнтам повний комплекс ремонтних робіт, пов'язаних із відновленням смартфонів цієї моделі. Слід зазначити, що всі роботи, що виконуються фахівцями в нашій майстерні, виконуються з використанням сучасного та професійного діагностичного обладнання, а також інструментів, що дозволяють проводити розбирання та збирання пристрою, не залишивши слідів ремонту.

Сервіс-центр Oukitel – якісний ремонт за короткий термін

У сервісному центрі Oukitel працюють професійні співробітники зі стажем. Вони добре обізнані про особливості кожної моделі смартфона і тому можуть зробити професійний ремонт якісно та в найкоротші терміни.

Ремонт телефонів Oukitel із гарантією якості

Наші клієнти звертаються до нас за допомогою з різних причин. Найчастіше проблеми при використанні телефонів Oukitel виникають внаслідок механічного впливу на пристрій або його контакту з різними рідинами. У цьому випадку можуть вийти з ладу одразу кілька компонентів, але це не стане проблемою для нас. У нас можна замовити не тільки заміну скла Oukitel або заміну батареї, але будь-який інший ремонт. Завдяки тому, що всі наші філії мають професійне обладнання та інструменти, всі ремонтні роботи виконуються дуже швидко та без проблем. Після ремонту надається гарантія на послуги. За потреби замовник може оформити гарантію через сайт та отримати цей документ в електронному вигляді.

Де в Україні сервісний центр смартфонів Oukitel?

Ремонт Oukitel можна замовити у нашій майстерні двома способами. У першому випадку вам необхідно прийти до одного з відділень нашого сервісного центру. Зручне розташування всіх філій дозволяє замовнику без проблем дістатися до нас. Варто зазначити, що буквально за кілька годин ви зможете забрати свій гаджет у повністю робочому стані. Якщо ви вирішили звернутися до нашої майстерні, і при цьому знаходитесь не в Києві, Ви можете відправити пошкоджений мобільний пристрій «Нова Пошта». Наступного дня спеціаліст отримає гаджет, а за кілька днів замовник вже отримає повністю відремонтований смартфон. Для консультації та отримання відповідей на будь-які питання щодо ремонту Oukitel, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом:
  • зателефонувавши за номерами, що вказані на сайт;
  • написати в онлайн-чаті;
  • написати нам на пошту;
  • написати в Viber чи Skype.
Фахівець надасть максимально докладну інформацію з усіх питань. Вибравши наш сервісний центр, ви залишитеся задоволені якістю ремонту свого смартфона Oukitel та отримаєте гарантію на ремонт.
 

 

 

Заміна мікрофона на телефоні Oukitel

Пошкодження мікрофона можуть бути спричинені потраплянням вологи, бруду, спробами почистити його гострими предметами та механічними пошкодженнями телефону. Основною ознакою поломки мікрофона є погана чутність під час розмови. У такому випадку на телефоні Oukitel потрібно замінити мікрофон . Такий ремонт триває не довго, в середньому це лише 3-4 години.
 

Заміна скла на телефоні Oukitel

Розфокусування, погіршення якості знімків з основної камери, розмиті фото – це ознаки того, що на телефоні Oukitel необхідно замінити скло камери . Для фахівців ця процедура не становить особливої ​​складності. Майстер видалить пошкоджене скло, акуратно прибере усі уламки в камери і встановить нове скло. Триває такий ремонт близько 3-4 годин.
 

Заміна динаміка на телефоні Oukitel

На телефоні тихо грає музика? З динаміка чути дивні звуки, хрипи чи звук зовсім відсутній? Все це говорить про те, що швидше за все потрібна заміна динаміка на телефоні Oukitel . Це не складний ремонт для фахівців і він не займає багато часу. В середньому процедура триває 3-5 годин.

Заміна заряджання на телефоні Oukitel

Якщо Ви помітили, що в зарядному гнізді кабель почав хитатися і зарядка постійно відходить - можливо, настав час замінити роз'єм зарядки на телефоні Oukitel . Майстер розбере смартфон, демонтує пошкоджений конектор та встановить новий на його місце. Цей нескладний ремонт зазвичай займає лише кілька годин.

Заміна заднього скла, кришки на телефоні Oukitel

Є багато причин для пошкодження задньої панелі телефону – падіння удари, надмірний тиск. Але рішення в такому випадку лише одна – на телефоні Oukitel необхідна заміна задньої кришки . Незалежно від того виготовлена ​​вона із пластику або зі скла, це не складна процедура, що займає небагато часу. Як правило, ремонт триває 3-4 години.

Заміна акумулятора на телефоні Oukitel

Заміна акумулятора на телефоні Oukitel допоможе повернути колишню автономність, якщо смартфон почав швидше розряджатися. Ще варто звернути увагу, що стара батарея може надутися і пошкодити екран або інші компоненти телефону. Усі процедури заміни батареї сумарно займають близько 3-4 годин.

Заміна кнопки на телефоні Oukitel

Заміна кнопки на телефоні Oukitel усуне несправності, коли Ви не можете змінити рівень гучності або розблокувати смартфон фізичними клавішами. Під час ремонту майстер розбере корпус смартфона та замінить пошкоджену кнопку на нову. Процедура займає в середньому 3-4 години.

Розблокування телефону Oukitel

Розблокування телефону Oukitel допоможе відновити доступ до функцій смартфону, коли ви забули графічний пароль розблокування або скинули телефон до заводських налаштувань без доступу до встановленого облікового запису Google.

Чищення телефону Oukitel після води

Чистка телефону Oukitel після води необхідна якнайшвидше при попаданні вологи всередину корпусу. Вода може завдати серйозних пошкоджень компонентам смартфона. Корозія, що виникає через вологу, руйнує місця паяння. Крім сушіння та чищення необхідно провести діагностику пошкоджень.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Oukitel (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Oukitel (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Oukitel (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Oukitel (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Oukitel (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Oukitel (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Oukitel (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Oukitel (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Oukitel (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Oukitel (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Oukitel (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Oukitel (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Oukitel після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Oukitel (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Oukitel (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту