Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oukitel WP19 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oukitel WP19 за доступною ціною в Києві

  Заміна скла Oukitel WP19 - досить складна процедура, що вимагає від майстра певних навичок і кваліфікації. Часто складність проявляється в тому, що гаджет досить проблематично розібрати, не залишивши візуальних слідів розбирання. У той же час це завдання можуть виконати майстри нашого сервісного центру. Справа в тому, що у всіх підрозділах нашої майстерні працюють кваліфіковані фахівці, які знають всі особливості даної моделі і розуміють, як виконати ремонт Oukitel WP19 в найкоротші терміни і якісно.  

Заміна екрану Oukitel WP19 в сервісному центрі  Ай-Яй-Яй

  Чому заміну екрану Oukitel WP19 замовляють у нас:  
  • наші майстерні оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє максимально швидко провести ремонт смартфона;
  • всі фахівці, що працюють в нашій команді, є професіоналами своєї справи. Вони регулярно підвищують свою кваліфікацію і знають, як усунути основні неполадки, що виникають в пристрої даної моделі. У своїй роботі вони використовують професійні інструменти, що дозволяють швидко виконати поставлене завдання;
  • після ремонту на надані послуги і на встановлені деталі видається гарантія.
  ремонт Oukitel WP19: замена стекла, экрана киев украина фото  

Ремонт Oukitel WP19 з кур'єрською доставкою

  Щоб заощадити час на особистому відвідуванні майстерні, ми надаємо консультацію з питань, що цікавлять клієнта питань віддалено. Для цього необхідно зв'язатися з представником майстерні одним з наступних способів:  
  • зателефонуйте за номером телефону, вказаним у розділі контактної інформації,
  • зв'яжіться з нами в месенджерах,
  • залиште заявку на сайті, після чого представник майстерні зв'яжеться з Вами,
  • напишіть листа на електронну адресу.
  Для ремонту Oukitel WP19 ви можете замовити кур'єрську доставку по Києву або приїхати в сервіс особисто. Для користувачів з інших міст ми пропонуємо також наші послуги. Доставка техніки з інших міст проводиться за допомогою Послуг «Нової Пошти».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту