Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPad 3 A1403/A1416/A1430 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
799 грн замовити в 1 клік
Заміна сенсорного скла (Оригінал)
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (без сенсора)
2099 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт iPad 3 за низькою вартістю та з гарантією якості

Ремонт iPad 3 – це один із напрямків роботи нашого сервісного центру. Послуга ремонту планшета цієї моделі знайшла поширення серед наших клієнтів. Найчастіше, клієнти звертаються до нашої майстерні через поломку дисплея планшета, його технічні вузли – порти, роз'єми, шлейфи. Варто сказати, що вся робота виконується фахівцями з великим досвідом. Щодня ними виконується ремонт 10-20 одиниць Apple iPad 3. Ремонт айпад 3 здійснюється із застосуванням сучасного обладнання. Після того, як роботи будуть завершені, людина візуально не зможе визначити, що гаджет розбирався і збирався.

Чому ремонт iPad 3 потрібно замовити у нас?

Існує низка причин, чому вигідніше звертатися до нашої майстерні. Ми працюємо тривалий час. Професійна команда спеціалістів використовує у своїй роботі якісні комплектуючі. Таким чином, ймовірність їхньої поломки практично відсутня. Ми зробили все можливе, щоб спростити співпрацю з клієнтами. Насамперед, людина, у якої зламався iPad 3, може відвідати одну з наших філій. Зручне розташування майстерень забезпечує можливість у мінімальний термін приїхати до нас і віддати свій планшет для ремонту. Цього ж дня, гаджет буде відремонтовано та видано власнику. Якщо клієнт знаходиться не в Києві, то він може відправити планшетний комп'ютер до нашої майстерні кур'єром. Це дуже зручно, тому що економить час. Вже через 2-3 дні повністю відремонтований планшет буде повернуто клієнту.   ремонт apple ipad 3: замена сенсора, экрана киев украина фото   Як отримати консультацію? Дуже часто, перш ніж замовити ремонт айпад 3, Київ клієнт хоче отримати консультацію. Для цього не обов'язково їхати до нашої майстерні. Достатньо зв'язатися з кваліфікованим фахівцем одним з наступних способів:
  • Зателефонувати за телефоном, розміщеним у розділі «Контакти».
  • Зв'язатися за допомогою одного з месенджерів – Viber чи Skype.
  • Написати на адресу електронної пошти.
  • Зв'язатися з нами через сайт.
Розповівши про поломку, майстер зможе віддалено надати інформацію про причини несправності. Безумовно, для більш точного визначення характеру поломки необхідно надати свій планшет у нашому сервісному центрі. Зазначимо, що кваліфіковані фахівці також надають інформацію щодо гарантійного обслуговування, про терміни ремонту, вартість тощо.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту