Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPad Pro 9.7 (2016) A1673/A1674/A1675 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
3499 грн
3599 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
5249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт iPad Pro 9.7 вигідно та якісно. Гарантія на заміну скла, екрану, батареї

Ремонт iPad Pro 9.7 – це напрям роботи кожного сервісного центру, що спеціалізується на відновленні працездатності мобільних гаджетів. Варто визнати, що далеко не всі майстерні можуть запропонувати своїм клієнтам вигідні умови співпраці. До того ж, трапляються випадки, коли кваліфікація фахівців залишає бажати кращого. Якщо Ваш планшет даної моделі зламався і відповідно, виникла потреба знайти майстрів, які виконують ремонт айпад про 9 і 7, рекомендується звернутися до нашого сервісного центру. Ми здійснюємо ремонтні роботи тривалий час та встигли зарекомендувати себе з позитивного боку. Кожен наш майстер – це професіонал, який знає особливості кожної моделі планшетів.

У яких випадках потрібен ремонт iPad Pro 9.7?

Необхідність замовити ремонт айпад 9.7 Київ може виникати після різних подій. Насамперед, нашими клієнтами є ті люди, які на жаль, не обережно ставляться до своїх гаджетів. Регулярні механічні впливи або потрапляння всередину пристрою вологи – все це впливає на працездатність пристрою, зокрема його окремих вузлів. При цьому ми чудово знаємо, що можна вирішити навіть саму проблему, яка виникла. Як правило, причиною, чому наші клієнти звертаються до нас є вихід з ладу окремих технічних вузлів планшетного комп'ютера. Наприклад, після падіння на тверду поверхню дуже часто з ладу виходить дисплейний модуль. Також можуть ламатися порти, шлейфи та інші комплектуючі, що знаходяться усередині гаджета. Всі вони легко змінюються. До речі, майстри використовують лише ті комплектуючі, які є сертифікованими чи оригінальними. Тому клієнт може бути впевненим як проведення ремонтних робіт. Після того, як гаджет було відремонтовано, ми надаємо на нього гарантію.   ремонт apple ipad 9.7: замена сенсора, экрана киев украина фото  

Як замовити ремонт айпад про 9 та 7?

Найчастіше наші клієнти самостійно привозять планшет до нашого сервісного центру. Справа в тому, що наші філії розташовані по всьому місту і дістатися найближчої майстерні можна дуже швидко. При цьому існують і ті клієнти, які мешкають в інших населених пунктах. Для їх зручності ми рекомендуємо скористатися послугами служби кур'єрської доставки товарів. Варто сказати, що вже наступного дня наш фахівець отримає зламаний планшет і розпочне його діагностику, а також ремонт. Після того, як пристрій буде відремонтовано, він відправляється назад. Найчастіше період ремонт не займає більше 2-3 днів, від моменту відправки планшета і доставки його назад, до клієнта.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту