Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPad Pro 12.9 (2018 года) A1876/A2014/A1671 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
3999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
8999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
3299 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 1599 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 1599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 1599 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 1199 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 1199 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPad Pro 12.9 швидко та надійно

Заміна скла iPad Pro 12.9 не є абсолютно популярною і поряд з відомими фактами про переваги її можуть оточувати і всілякі здогади про необов'язковість або проблематичність. Високотехнологічні сервісні центри «Ай-Яй-Яй» здатні запропонувати такі умови проведення цієї процедури, щоб було точно дотримано терміну та точності процесу, а якість кінцевого результату можливо було закріпити гарантією. Вивчення особливостей конструкції планшета, використання перевірених запасних елементів та використання передового обладнання дозволяють повною мірою реалізувати ці переваги від наших професійних майстрів.

Точна заміна екрану Айпад Про 12.9 за півдня з гарантією

Професійні майстерні «Ай-Яй-Яй» з досвідченим штатом майстрів виконують роботу з будь-якою несправністю за чітким сценарієм, точно дотримуючись термінів ремонту, що працюють у наших філіях, і високі стандарти якості. Це дозволяє забезпечувати максимальну якість та точність процедур з безперебійним дотриманням термінів та підтриманням помірного рівня цін. Так, заміна екрану iPad Pro 12.9 включає такі етапи:
 • безкоштовна 15-хвилинна велика діагностика всього девайсу та надання Вам її результатів;
 • підбір з Вами надійних комплектуючих із власного асортименту у будь-якій з наших філій;
 • безпосередньо невідкладна установка нового дисплея iPad Pro 12.9 на високоточному обладнанні акуратно та сумлінно всього за 5 годин;
 • перевірка Вами пристрою з отримання, повернення вилученої деталі та видача гарантії на виконану маніпуляцію.

Як отримати терміновий ремонт iPad Pro 12.9 Київ

  ремонт apple ipad pro 12.9 2018: замена сенсора, экрана киев украина фото   Щоб забезпечити собі терміновий та якісний ремонт Айпад Про 12.9 у Києві можна скористатися будь-яким з наших каналів зв'язку та прийому гаджетів. Замовте послугу в СЦ “Ай-Яй-Яй” зручним для себе способом:
 • зв'язавшись з нами по телефону, у месенджерах, через скайп листи на електронну пошту;
 • залишивши заявку через форму або у чаті на сайті;
 • відвідавши будь-яку майстерню біля станцій київського метро;
 • замовивши доставку із кур'єром компанії по столиці;
 • передавши девайс "Новою поштою" із будь-якого населеного пункту України.
Звернутися до нас за допомогою можна легко і швидко, при цьому Ви отримуєте сучасну якість та швидкість робіт з точно визначеними заздалегідь термінами, ціною процедури та чіткою гарантією після її виконання!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту