Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme C2 RMX1941 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн
1899 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme C2 в Києві

  Заміна скла Realme C2 - процедура, з якою впорається не кожна майстерня, адже вона вимагає великої практики і вміння працювати зі спеціальним обладнанням. Співробітники Сервісного центру «Ай-яй-Яй» мають відповідну спеціалізацію, а також мають у своєму розпорядженні дороге обладнання, що гарантує якісну заміну скла Realme C2.   Якщо ви помітили, що передня панель покрита тріщинами і подряпинами, ви можете поміняти скло Realme C2 в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй" в будь-якому зручному філії. Безпечна процедура виконується зі збереженням вихідної матриці і передачі кольору.  

Які ознаки того, що потрібна заміна екрану Realme C2?

  Заміна екрану Realme C2 зазвичай потрібна з наступних причин:  
  • погана робота підсвічування екрану,
  • сенсор частково або повністю не працює,
  • на екрані з'явилися різні плями і смуги,
  • мерехтіння і биті пікселі заважають нормальному використанню смартфона.
  Нашим професіоналам знадобиться лише кілька годин, щоб замінити дисплей Realme C2. Заміна буде проводитися з використанням оригінальних запчастин або якісних аналогів за вашим вибором. Ви також отримаєте гарантію на надані послуги та встановлені комплектуючі.  

Скільки часу займає ремонт Realme C2?

  Скільки коштує ремонт Realme C2, ви можете дізнатися на сторінці моделі на сайті або зв'язавшись з нашими операторами по телефону. Якщо пошкодження незначні, ремонт зазвичай займає кілька годин. Але точні терміни вам скаже майстер після діагностики. Наші філії розташовані практично у всіх районах Києва недалеко від метро. Ви також можете відремонтувати Realme C2 з іншого міста України через Нову Пошту.     замена стекла, экрана realme c2 фото Переваги ремонту Realme C2 в нашій компанії:  
  • безкоштовна первинна діагностика
  • гарантія на послуги сервісу,
  • кур'єрська доставка техніки по місту,
  • ми працюємо щодня.
  Ми є однією з найбільших ремонтних мереж і надаємо знижки постійним клієнтам, а також людям з обмеженими можливостями, студентам і пенсіонерам. Будь-які Ваші запитання ви можете задати в онлайн чаті на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту