Місто:
Мова:
Ремонт Realme
Виберіть модель:

Сервісні центри Realme - якісний ремонт за короткий термін

У сервісному їцентрі Realme працюють досвідчені майстри. Вони знайомі з особливостями кожної моделі смартфона і тому можуть виконати спеціалізований ремонт якісно та в найкоротший термін.

Ремонт смартфонів Realme із гарантією якості

Наші клієнти звертаються до нас за допомогою з різних причин: найчастіше проблеми з телефонами Realme виникають внаслідок механічного пошкодження пристрою або контакту з різними рідинами. В цьому випадку з ладу можуть вийти відразу кілька компонентів, але і це не є для нас проблемою: ми можемо не тільки замінити скло або акумулятор в Realme, але й відремонтувати всі інші види.

Всі ремонтні роботи проводяться дуже швидко і без проблем, тому що у всіх наших філіях є професійне обладнання та інструменти. Після ремонту клієнту надається гарантія на послугу. За потреби клієнти можуть отримати цей документ в електронному вигляді через наш сайт, де також можна отримати гарантійний сертифікат.

Де є сервісні центри для смартфонів Realme в Україні?

Ремонт смартфонів Realme можна замовити у наших сервісних центрах двома способами. У першому випадку вам потрібно буде відвідати одну з філій нашого сервісного центру. Завдяки зручному розташуванню всіх наших філій, наші клієнти можуть легко дістатися до нас. Вже за кілька годин ви отримаєте своє обладнання повністю робочому стані. Якщо ви вирішили звернутися до нашої ремонтної майстерні, але в той же час перебуваєте не в Києві, ви можете відправити свій пошкоджений мобільний пристрій до "Нової Пошти". Наступного дня наші фахівці приймуть пристрій, і за кілька днів ви отримаєте повністю відремонтований смартфон.

Якщо у вас є будь-які побажання або питання ремонту Realme, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для вас способом:

  • Зателефонуйте нам за номером телефону, вказаним на сайті;
  • Зв'яжіться з нами через чат;
  • Зв'яжіться з нами електронною поштою;
  • напишіть нам по Viber чи Skype.

Фахівець надасть вам максимально докладну інформацію з усіх питань, що вас цікавлять. Вибираючи наші сервісні центри, ви можете бути впевнені, що залишитеся задоволені якістю ремонту смартфона Realme та отримаєте гарантію на ремонт.

 
 

 

 

Заміна мікрофона на телефоні Realme

Крім дисплейного модуля, мікрофон є найбільш крихкою частиною смартфона. Він може вийти з ладу при попаданні вологи в телефон або ударі. При падінні з висоти контакти з платою часто ламаються, тому на телефоні Realme потрібно замінити мікрофон . Такий ремонт не дуже складний і займає близько 3-4 годин.
 

Заміна скла камери на телефоні Realme

Удари та падіння телефону часто призводять не тільки до пошкоджень дисплейного модуля, але й до порушення цілісності скла основної камери. У цьому випадку потрібна заміна скла камери на телефоні Realme , щоб уникнути пошкодження камери надалі. Тривалість ремонту залежить від моделі та глибини самого пошкодження, у середньому процедура займає 3-5 годин.
 

Заміна динаміка на телефоні Realme

Часто причиною виходу динаміка з ладу є падіння телефону у воду або агресивний фізичний вплив на нього. Заміна динаміка на телефоні Realme зазвичай необхідна, якщо під час розмови по гучномовному зв'язку не чути співрозмовника. Проблема також може виявлятися під час відтворення музики. Тривалість послуги із заміни динаміка – 4-5 годин.

Заміна роз'єму заряджання на телефоні Realme

Конектор живлення часто виходить з ладу через фізичні впливи на нього – неакуратне під'єднання кабелю зарядки, удари, спроби його очистити самостійно. Єдиний спосіб виправити ситуацію – замінити роз'єм зарядки на телефоні Realme . процедура не складна та не тривала. Ремонт проводиться протягом кількох годин.

Заміна заднього скла, кришки на телефоні Realme

Щоб повернути телефон колишній зовнішній вигляд та усунути тріщини з задньої панелі, на телефоні Realme потрібна заміна задньої кришки . Кришку можна замінити незалежно від того, виготовлена ​​вона зі скла або з пластику. Ремонт не є складним, а тривалість процедури залежить від моделі, але в середньому заміна кришки триває чотири години.

Заміна акумулятора на телефоні Realme

Заміна акумулятора на телефоні Realme необхідна після великої кількості циклів зарядки, щоб відновити колишній час автономної роботи процедура триває приблизно 3-4 години і полягає в розборі корпусу смартфона та заміні батареї. Сучасні телефони мають вбудовані акумулятори, не призначені для заміни користувачем, не рекомендується змінювати батарею самостійно.

Заміна кнопки на телефоні Realme

Коли фізична клавіша пошкоджена вона перестає реагувати на натискання або спрацьовує мимовільно, неможливо змінити гучність або розблокувати пристрій. Щоб усунути цю несправність, потрібна заміна кнопки на телефоні Realme . Перш ніж замінити несправну клавішу нову, необхідно розібрати смартфон. Ремонт триває близько 3-4 годин, залежно від пристрою конкретного телефону, і знову зможете користуватися своїм смартфоном.

Розблокування телефону Realme

Розблокування телефону Realme після втрати пароля розблокування або втрати доступу до облікового запису Google поверне Вам доступ до функцій смартфона та файлів, що на ньому зберігаються. Якщо скинути телефон до заводських установок, не маючи доступу до введеного облікового запису Google, телефон буде заблоковано.

Чистка телефону Realme після води

Волога всередині корпусу, замикаючи електричні ланцюги, призводить до корозії та пошкодження компонентів материнської плати смартфона. Чим довше рідина контактує з внутрішніми елементами смартфона, тим більше пошкоджень вона завдає, необхідне чищення телефону Realme після води якнайшвидше.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Realme (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Realme (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Realme (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Realme (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Realme (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Realme (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Realme (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Realme (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Realme (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Realme (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Realme (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Realme (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Realme після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Realme (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Realme (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту