Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme 10t з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme 10t із глибокими тріщинами

Заміна скла Realme 10t – єдиний спосіб відновити привабливий зовнішній вигляд пристрою, забезпечивши високу якість зображення. Якщо екран тріснув або зламався після серйозного падіння, але все ще працює, не хвилюйтеся. У сервісному центрі "Ай-яй-яй" майстри замінять скло на вашому гаджеті без заміни екрану. Це означає, що рідна матриця залишиться недоторканою і, отже, зображення залишиться якісним. Кожен киянин може замовити цю послугу у сервісному центрі Ай-яй-яй, який має філії практично в кожному районі столиці. Ми надаємо послуги клієнтам з інших міст, доставляючи гаджет до нашої майстерні через Нову Пошту.

Заміна екрану Realme 10t із гарантією якості

Дисплейний модуль вважається найчутливішим елементом смартфона, і достатньо одного удару чи падіння, щоб на екрані з'явилися тріщини та плями. Щоб визначити, що екран Realme 10t потребує заміни, майстер сервісного центру Ай-яй-яй проводить діагностику пристрою для виявлення причин поломки. Ремонт проводиться тільки із застосуванням професійного обладнання та інструментів. Також слід зазначити, що сервіс є гарантійним, і у разі виникнення проблем після ремонту ви можете звернутися до нас у будь-який день та майстер швидко усуне несправність.   Ремонт Realme 10t: Киев, Украина  

Ремонт Realme 10t: переваги сервісного центру «Ай-Яй-Яй»

Ремонт Realme 10t можна замовити у будь-якому відділенні сервісного центру Ай-яй-яй. При ремонті майстер використовує лише спеціалізоване обладнання, встановлює тільки якісні запчастини, що дозволяє гарантувати виконані роботи. Серед переваг нашого сервісу:
  • швидке виконання замовлень будь-якої складності;
  • безкоштовні консультації та діагностика;
  • гарантія на ремонт;
  • велика команда кваліфікованих спеціалістів із великим професійним досвідом;
  • ремонтуємо пристрої по всій Україні за допомогою послуг Нової Пошти;
  • власний склад запасних частин, які завжди є в наявності.
Після звернення до майстерні «Ай-яй-яй» фахівець проведе безкоштовну первинну діагностику пристрою та виявить несправність, після чого проінформує замовника про можливі причини несправності, вартість ремонту та його тривалість. І тільки після затвердження майстер розпочинає роботу.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту