Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme Q2 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
799 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
799 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme Q2 Pro та інший ремонт у СЦ "Ай-яй-яй"

У самий невідповідний момент вам знадобиться заміна скла Realme Q2 Pro. Важко уявити, як сьогодні можна обійтися без справного пристрою хоч би добу. Якщо на екрані телефону з'являється тріщина, і тачскрин перестає реагувати на натискання, варто якнайшвидше звернутися до сервіс-центру "Ай-яй-яй". Наші майстри добре усвідомлюють важливість мобільного пристрою для сучасних людей, тому вони докладуть усіх зусиль і використовують усі свої знання, щоб відновити його за короткий час. У нас є все необхідне, щоб повернути повністю робочий пристрій власнику протягом декількох годин, а також ми даємо гарантію на встановлені компоненти та виконану роботу.

Заміна екрану Realme Q2 Pro після потрапляння рідини

На відміну від механічних пошкоджень вода є найпотужнішим ворогом сучасних пристроїв. Як би ви не намагалися висушити пристрій після падіння у воду або залити його будь-якою рідиною, волога може проникнути всередину пристрою і завдати серйозних пошкоджень внутрішнім компонентам. У такому разі важливо, якнайшвидше звернутися в сервіс. Майстри СЦ «Ай-яй-яй» проведуть комплексну діагностику, чищення чи профілактику після затоплення та, при необхідності, заміну екрану Realme Q2 Pro. Результатом ремонту буде збереження всіх функцій пристрою. Для вашої зручності ми розмістили наші офіси в багатьох районах Києва, поблизу найпопулярніших станцій метро.   ремонт Realme Q2 Pro замена стекла и экрана  

Як дізнатися вартість ремонту Realme Q2 Pro у Києві?

Вартість всіх послуг з ремонту Realme Q2 Pro, що ми надаємо, можна знайти на сайті. Проте вартість наших послуг надається лише на підставі безкоштовної діагностики. Наші оператори відповісти на ваші запитання по телефону або онлайн-чату на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту