Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A02s SM-A025F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна рамки (металевого обідка)
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A02s SM-A025F – недорогий ремонт для усунення тріщин на екрані

Заміна скла Samsung A02s SM-A025F дозволяє не тільки швидко позбутися від тріщин на дисплеї, але і заощадити гроші, адже заміна скла, зазвичай, в 2-4 рази дешевше повної заміни дисплея. Послуга відновлення розбитого скла на смартфоні дозволяє зберегти оригінальну матрицю смартфона, а значить, передача кольору і якість зображення не погіршиться. Сенсорний екран також не підлягає ремонту, а значить, чутливість сенсорного екрану смартфона залишається незмінною. Замінити скло можна навіть на дуже розбитому телефоні, але тільки в тому випадку, якщо сам дисплей працює нормально, інакше екран доведеться повністю замінити. Перш ніж виконувати ремонт, майстер проведе діагностику та визначить, який тип ремонту Вам потрібен для Вашого Samsung A02s SM-A025F.

Заміна екрану Samsung A02s SM-A025F в найкоротші терміни

Смартфони – це гаджети, які можна легко пошкодити. Падіння навіть з невеликої висоти може пошкодити не тільки скло, але і сам дисплей смартфону. Заміна екрану Samsung A02s SM-A025F — це рішення, яке дозволяє Вашому смартфону швидко повернути повну функціональність. У нас є якісні екрани не тільки для моделей Samsung, а й для Apple, Huawei, Sony LG та інших брендів. Сучасні електронні пристрої, такі як смартфони, складаються з дуже дрібних деталей, і ремонт вимагає надзвичайної точності та досвіду. Самостійний ремонт часто не тільки не вирішує проблему, але навіть призводить до подальшого пошкодження обладнання. Звернувшись за допомогою до фахівців сервісного центру «Ай-яй-яй», Ви можете розраховувати на якісний ремонт в найкоротші терміни. ремонт Samsung A02s замена стекла и экрана

Недорогий та якісний ремонт Samsung A02s SM-A025F в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Для сервіс-центру «Ай-яй-яй» характерний доступний прайс-лист і досить висока швидкість ремонту – дрібні дефекти ми відразу усуваємо, при складних дефектах визначаємо термін ремонту, зазвичай, протягом доби. Також ми пропонуємо послугу «Виїзд майстра» та доставку техніки кур'єром до сервіс-центру. Вибравши одну з цих послуг, ви заощадите свій дорогоцінний час. Ціни на ремонт Samsung A02s SM-A025F, а також на ремонт інших смартфонів можна знайти на сайті або дізнатись у нашого менеджера в онлайн-чаті/по телефону. Варто також зазначити, що на послуги сервісного центру «Ай-яй-яй» надається гарантія.
Оценить

Детальніше

Приховати