Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A41 SM-A415f з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A41 SM-A415f на Вашому смартфоні у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy A41 SM-A415f проводиться в тому випадку, якщо, незважаючи на розбите скло, на дисплеї все одно правильно відображається зображення, а сенсор працює без нарікань. Якщо Ваш смартфон відповідає цим вимогам, Ви можете замінити розбите скло окремо від екрана. Цей вид послуги дозволяє зберегти оригінальний дисплей (якість зображення, передачу кольору), а також заощадити на ремонті телефону (заміна скла в 3-4 рази дешевше), оскільки ми не міняємо дисплей, який є найдорожчою частиною в телефоні.

Швидка заміна екрану Samsung Galaxy A41 SM-A415f протягом кількох годин

В останніх телефонах використовується скло Gorilla Glass, яке покликане захистити екран від подряпин і тріщин. На жаль, повний захист від поломки екрана в разі падіння відсутній, і навіть падіння пристрою з невеликої висоти може серйозно пошкодити дисплей. Основними симптомами пошкодження екрана є плями, смуги та спотворення кольорів. Це ознака того, що потрібна заміна екрану Samsung Galaxy A41 SM-A415f. Спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» мають достатній досвід та необхідне обладнання для якісної та швидкої (протягом кількох годин) заміни дисплейного модулю. Разбилось стекло Samsung A40s

Ремонт Samsung Galaxy A41 SM-A415f та інших моделей Samsung в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Сервісний центр «Ай-яй-яй» надає післягарантійне обслуговування телефонів Samsung у Києві та за допомогою послуг з доставки Нової Пошти по всій Україні. Ми працюємо в сфері ремонту цифрової техніки з 2012 року. Ми пропонуємо швидкий і якісний ремонт різних моделей Samsung Galaxy - останніх поколінь і старших. Крім усього іншого, Ви можете отримати професійну допомогу у нас зі смартфонами і інших брендів. Ми надаємо велике значення ретельній діагностиці, тому що хочемо не тільки швидко усунути дефект, але й забезпечити найякісніший ремонт Samsung Galaxy A41 SM-A415f. Ми підбираємо тільки найкращі комплектуючі та запчастини, звертаємо увагу на точність роботи та ретельно перевіряємо її після ремонту обладнання. Ваш смартфон не включається або зависає? Або, можливо, Ви потрапили в незручну ситуацію, і Ваш телефон впав або у нього потрапила вода? Сервісний центр «Ай-яй-яй» в Києві допоможе вирішити будь-яку проблему зі смартфоном. Заміна дисплея, ремонт корпусу, ремонт сучасної електроніки, заміна акумулятора, оновлення програмного забезпечення - це лише деякі з послуг, які ми можемо Вам запропонувати!
Оценить

Детальніше

Приховати