Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M31 SM-M315 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2349 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
899 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M31 SM-M315 у випадку, коли екран не пошкоджений

Заміна скла Samsung Galaxy A3 2017 A320 може знадобитися через падіння смартфона на підлогу, тротуар або будь-яку іншу тверду поверхню. Якщо на екрані з’явились характерні пошкодження – тріщини схожі на павутинки, а зображення відображається нормально, то пошкоджений лише зовнішній захисний шар, а не весь дисплей. Заміна скла в телефоні в кілька разів дешевше заміни дисплея. На жаль, ця послуга надається не у всіх сервісах. Майстер сервісного центру «Ай-яй-яй» замінить зламану деталь на нову, і смартфон знову буде виглядати як новий.

Діагностика та заміна екрану Samsung Galaxy M31 SM-M315

Потрібна мить необережності, щоб телефон вислизнув із рук й впав. Удари при падінні часто призводять до механічних пошкоджень телефону, найчутливіший до ударів елемент смартфону – його екран. «Симптомами» розбитого екрану смартфона є наступні ознаки:
  • на екрані немає зображення або воно відображається некоректно;
  • повністю білий або чорний екран;
  • смуги і плями на екрані;
  • спотворення відображення кольорів.
  • Часткова або повна відсутність реакції на дотики
При виникненні цих проблем може знадобитися повна заміна екрану Samsung Galaxy M31 SM-M315, у сервісному центрі «Ай-яй-яй» на Ваш смартфон встановлять дисплейний модуль, якість зображення якого відповідає зображенню на Вашому новому смартфоні. Перед початком ремонту наш спеціаліст проведе ретельну діагностику пристрою. Тільки переконавшись, що заміна екрану дійсно потрібна, він зможе приступити до ремонту. У нас є в наявності всі необхідні запчастини для швидкого ремонту. ремонт экрана samsung galaxy m30s

Ремонт Samsung Galaxy M31 SM-M315 в мережі сервісних центрів «Ай-яй-яй»

Ми працюємо з 2012 року і є однією з найбільших мереж ремонту смартфонів. Завдяки накопиченому досвіду ми швидко та якісно проведемо ремонт Samsung Galaxy M31 SM-M315, крім того, кожен прилад проходить безкоштовну діагностику перед початком ремонту, а ми починаємо роботу після того, як узгодимо з Вами вид ремонту, його тривалість та ціну. На заміну скла, екрану, акумулятора або материнської плати Samsung та більшість інших сервісних ремонтів поширюється гарантія. Щоб замовити ремонт Samsung Galaxy M31 SM-M315, просто зателефонуйте або скористайтеся онлайн-чатом на нашому сайті. Менеджер відповість на всі ваші запитання та надасть детальну консультацію щодо ремонту Вашого смартфона.
Оценить

Детальніше

Приховати