Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A50 2019 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A50 2019 в найкоротші терміни

Заміна скла Samsung Galaxy A50 2019 – основна діяльність сервісного центру «Ай-яй-яй». Цю процедуру проводять, якщо скло покрите тріщинами, а сам дисплей справно працює. При необережному поводженні з пристроєм часто виникають такі дефекти, як тріщини і відколи. Матеріали, з яких виготовлений екран, дуже крихкі і одного удару достатньо, щоб розбити скло. Заміна розбитого скла на нове займає всього кілька годин. Для заміни розбитого скла на нове зверніться до одного з багатьох філіалів розташованих у Києві особисто, також можете замовити послугу кур’єра, щоб доставити пристрій для ремонту або надішліть смартфон до нас Новою Поштою.  

Заміна екрану Samsung Galaxy A50 2019 З гарантією якості

Заміна дисплею Samsung Galaxy A50 2019 здуйснюється фахівцями сервісного центру «Ай-яй-яй» із використанням деталей найвищої якості. Після завершення ремонту ви отримаєте гарантійний талон, який охоплює як надані послуги, так і комплектуючі, встановлені майстром. Ви можете активувати гарантію на веб-сайті, і вам більше не доведеться турбуватися про втрату паперової копії. Менеджер проконсультує вас з усіх питань, що стосуються гарантійного, ремонтного та іншого технічного обслуговування. Ремонт Samsung Galaxy A50 2019: Киев, Украина УКР

Якісний ремонт Samsung Galaxy A50 2019 за справедливою ціною

Ціни на ремонт Samsung Galaxy A50 2019 можна знайти на сайті. Тут ви можете отримати онлайн-консультацію від оператора чату. Умови ремонту також вказані на сайті. Ми прагнемо зменшити час проведення ремонтних робіт, оскільки розуміємо важливу роль смартфонів у нашому повсякденному житті. При необхідності вам запропонують інший телефон для тимчасового користування під час ремонту вашого телефону. Хоча ми встановлюємо доступні ціни на послуги сервісного центру «Ай-яй-яй», існує також програма лояльності, яка дозволяє отримувати додаткові знижки на ремонт.   Щоранку з 10.30 до 11.30 можна отримати знижку 10% на послуги майстрів в рамках акції «Щасливі години». Ми цінуємо лояльність, тому розробили систему знижок для постійних клієнтів. Ми надаємо додаткові знижки для студентів, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди шукаємо індивідуальний підхід до кожного. Звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй», ви можете бути впевнені, що отримаєте не тільки якісні послуги, а й привітне обслуговування на кожному етапі ремонту.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту