Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F в найкоротші терміни

Заміна скла Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можлива окремо від екрану. Це набагато дешевше, ніж заміна усього дисплейного модулю. Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F – це дійсно високоякісна модель з чудовим дизайном.  Galaxy XCover 5 отримав низку функцій для виконання складних завдань. Підвищена амортизація дозволяє смартфону витримувати падіння з висоти до 1,5 метрів, а пило- та водонепроникність за класом IP68 означає, що його можна занурювати у воду більш ніж на метр терміном понад 30 хвилин. Крім того, функція Glove Touch збільшує чутливість екрана пристрою до дотиків, дозволяючи керувати смартфоном навіть у захисних рукавичках. Цей гаджет захищений від вологи та пилу, але жоден пристрій не захищений від тріщин на склі. Майстри сервісного центру з ремонту техніки «Ай-яй-яй» одні з небагатьох, хто займається заміною розбитого скла зі збереженням оригінального дисплею. Такий ремонт полягає у зрізанні розбитого скла з екранного модулю та встановленні нового. Якщо на вашому Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F тріснуло скло, ви вже знаєте, куди звертатися.

Заміна екрану Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F у Києві за справедливою ціною

Загалом, вартість заміни модуля дисплея вища, ніж заміна скла. Тому при появі тріщин на склі рекомендуємо негайно звернутися в сервісний центр. Через них на екран може потрапляти волога і пил, що може пошкодити матрицю. У цьому випадку вам знадобиться заміна екрану Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F. Ми встановлюємо доступні ціни на всі послуги і більшість витрат складають комплектуючі. При цьому у вас є можливість отримати додаткові бонуси:
  • ми надаємо знижки нашим постійним клієнтам, студентам, інвалідам та пенсіонерам;
  • Щодня з 10.30 до 11.30 ми організовуємо акцію «Щаслива година», яка дає можливість отримати 10% знижки на послуги.
Ремонт Samsung Galaxy Xcover 5: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

На сайті представлена детальна інформація про ціни та терміни популярних послуг з ремонту Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете отримати консультацію одним із наступних способів:
  • у оператора на сайті в онлайн-чаті;
  • у менеджера по телефону або в месенджерах (номери вказані в розділі «Контакти»);
  • замовлення зворотного дзвінка на сайті;
  • у сервісному центрі, безпосередньо під час його відвідування перед здачею телефону в ремонт.
Таким же чином можна замовити ремонт Samsung Galaxy Xcover 5 SM-G525F. Ми щодня працюємо над тим, щоб вчасно полагодити пристрій, адже розуміємо, як важко сьогодні навіть на хвилину попрощатися з телефоном. У разі складного та тривалого ремонту Вам запропонують тимчасовий обмін телефоном.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту