Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A2 Core SM-A260 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
349 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A2 Core sm-a260 окремо від дисплея

Заміна скла Samsung A2 Core SM-A260 необхідна при появі на екрані характерного дефекту ­­- павутинки. Цей тип пошкодження зазвичай виникає в результаті падіння на тверду поверхню. Зазвичай в таких ситуаціях працює сенсорний екран і зображення відображається коректно. Ви можете і надалі користуватись пристроєм, але якщо цього не виправити, уламки скла можуть пошкодити дисплей та збільшити витрати на ремонт.  Оскільки цей вид ремонту вимагає спеціального обладнання та досвіду майстра, багато ремонтних майстерень не виконують подібний ремонт і пропонують повну заміну екранного модуля. Наш сервіс є одним з небагатьох, який замінює розбите скло на Samsung A2 Core SM-A260. Ми відновимо первозданний вигляд вашого пристрою, зберігаючи оригінальний дисплей. Передача кольору та якість зображення будуть такими ж, як і до ремонту, і Ви не відчуєте різниці. 

Заміна екрану Samsung A2 Core Sm-A260 в найкоротші терміни

Необхідна заміна екрану Samsung A2 Core SM-A260? Вас турбує ця несправність, оскільки сенсорний екран не працює належним чином? Ми відремонтуємо! Наш сервісний центр відремонтує дисплей Вашого Samsung A2 Core SM-A260 якомога швидше. Ми пропонуємо як ремонт, так і повну заміну екрану. Наші співробітники – це люди з багаторічним досвідом надання такого роду послуг. Завдяки цьому сервісний центр «Ай-яй-яй» може похвалитися високоефективним ремонтом смартфонів. Ремонт Samsung Galaxy A2 Core: Киев, Украина

Як замовити ремонт Samsung A2 CORE SM-A260?

Виконуємо будь-який, навіть найскладніший ремонт Samsung A2 Core SM-A260. Коли варто скористатися нашими послугами? Коли Ваш пристрій не працює належним чином. Причини збоїв можуть бути дійсно різними. Від механічних пошкоджень, таких як зламаний USB-роз’єм, до програмних.  Ми є мережею сервісних центрів у Києві. Ми на ринку з 2012 року, спеціалізуємось на післягарантійному ремонті смартфонів і планшетів усіх марок і моделей. Наразі ми відремонтували тисячі смартфонів і повернули власникам радість від їх використання. При ремонті Samsung A2 Core SM-A260 ми використовуємо тільки якісні запчастини, які знаходяться на особистому складі сервісу.  Якщо Ви хочете скористатися нашими послугами, це дуже просто. Пошкоджений Samsung A2 Core SM-A260 можна доставити або надіслати нам поштою з описом дефекту. Виконуємо безкоштовну діагностику, на основі якої розраховується вартість ремонту. Після аналізу цієї інформації ми можемо почати ремонт Вашого пристрою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту