Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A52 SM-A525F з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (копія)
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал)
3499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A52 SM-A525F. Скільки триває ремонт?

Заміна скла Samsung Galaxy A52 SM-A525F – це послуга, яку надають спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» в найкоротші терміни. Це швидкий і недорогий спосіб врятувати екран смартфона від тріщин, подряпин та дрібної «павутини». У нас є всі необхідні деталі для всіх моделей смартфонів, щоб якомога швидше відновити розбите скло. Це не простий ремонт і спочатку не планувався виробником. Адже необхідно відокремити верхній шар екрану і замінити його на новий. Тому не кожен сервіс у Києві може запропонувати цю послугу. Спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» мають великий досвід роботи, а також працюють на найкращому обладнанні для якісної та швидкої заміни скла Samsung Galaxy A52 SM-A525F.

Зміна екрана Samsung Galaxy A52 SM-A525F в сервіс-центрі «Ай-яй-яй». Відгуки клієнтів

Дисплей потрібно замінити лише в разі явних дефектів матриці (плями та смужки, погана робота сенсорного екрана). Пошкодження екрану може визначити тільки фахівець після діагностики, яка для наших клієнтів проводиться безкоштовно. Заміна екрану Samsung Galaxy A52 SM-A525F в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є економічно ефективним рішенням, оскільки ми встановлюємо доступні ціни та маємо гнучку систему лояльності:
  • наші постійні клієнти мають знижку на наші послуги;
  • надаємо знижки студентам, пенсіонерам та людям з інвалідністю;
  • ми організовуємо акції, які дозволяють отримати знижку на послугу.
На сайті у розділі «Відгуки» або на Гугл Картах Ви можете ознайомитися з враженнями наших клієнтів, які вже оцінили сервіс та якість обслуговування в СЦ «Ай-яй-яй». заміна скла Samsung Galaxy A52 SM-A525F

Ремонт Samsung Galaxy A52 SM-A525F зі своїми деталями

Незалежно від того, який ремонт Samsung Galaxy A52 SM-A525F буде зроблено у сервісному центрі «Ай-яй-яй» (заміна скла, екрану, акумулятора, материнської плати), у Вас буде гарантія на послуги. Гарантійний талон в рівній мірі поширюється як на роботи, які виконує майстер, так і на комплектуючі, встановлені в процесі. Ми використовуємо тільки високоякісні компоненти, які перевірені роками. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» можливий ремонт не тільки з використанням деталей, підібраних нашим спеціалістом, а й тих деталей, які користувач купує сам. Ми працюємо кожен день, завжди на зв'язку і готові відповісти на Ваші запитання по телефону, в онлайн-чаті або особисто в будь-якому пункті прийому в Києві. Адреси відділень в Києві, а також графік їх роботі знаходяться на сайті у відповідному розділі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту