Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успішності 100%)
1799 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
4799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 – спосіб позбутись від тріщин на екрані

Заміна скла Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 – це послуга з видалення тріщин, відколів і подряпин на дисплеї Вашого смартфона. Відновити розбите скло можливо тільки в тому випадку, якщо не порушується робота екрану, зображення відображається нормально, але можлива наявність жовтих плям. «Ай-яй-яй» — один з небагатьох сервісних центрів, який надає послуги із заміни скла окремо від екрану. На цей вид послуг, як і на інші послуги сервісного центру «Ай-яй-яй» надається гарантія. Це стосується і тих деталей, які встановлюються під час ремонту. Гарантійний талон можна активувати на сайті, він зберігатиметься в електронному вигляді і Вам більше не доведеться турбуватися про втрату паперової копії.

В якому випадку необхідна повна заміна екрану Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 ?

Завдяки тому, що сервіс має власний склад запчастин, заміна дисплея Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 відбувається дуже швидко. На складі зберігаються екрани для всіх сучасних моделей смартфонів, що дозволяє зробити ремонт за лічені години. Ми працюємо на спеціальному обладнанні та використовуємо найкращі запчастини для якісної та швидкої заміни дисплея чи іншого ремонту. Заміна екрану Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 потрібна, якщо:
  • на екрані з'явилися плями і смуги різного кольору і розміру;
  • сенсорна частина дисплея не працює взагалі або не працює місцями;
  • зображення пливе або його взагалі немає;
  • є проблеми з підсвічуванням.
ремонт samsung s20 fe замена стекла экрана

Як замовити ремонт Samsung Galaxy S20 FE SM-G780 зі знижкою

Інформацію про ціни на всі послуги індивідуально для кожної моделі смартфона можна знайти на сайті. Ми постійно оновлюємо інформацію, тобто веб-сайт завжди містить актуальні дані. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» одні з найнижчих цін, включаючи ремонт Samsung Galaxy S20 FE SM-G780. Також у нас є гнучка система лояльності:
  • Постійним клієнтам надаємо знижки.
  • Ми надаємо знижки студентам, пенсіонерам та людям з інвалідністю.
  • Щодня з 10:30 до 11:30 ми організовуємо акцію "Щасливі години", який дає можливість отримати 10% знижки на послуги сервісного центру.
Кожен, хто звернеться до будь-якого нашого філіалу, може отримати знижку. Детальніше про те, як отримати бонуси, можна дізнатися по телефону у менеджера або в онлайн-чаті на нашому сайті. Ми працюємо кожен день та завжди готові відповісти на Ваші запитання!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту