Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A74 A746 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрана)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (оригінал)
4499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
2799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла на Samsung A74 у спеціалізованому сервісному центрі в Києві.

Заміна скла на Samsung A74 і заміна розбитого скла Samsung A71 виконуються в якісних сервісних центрах майстрів "Ай-Яй-Яй". У разі розбитого екрана або пошкодженої панелі майстерня швидко відремонтує смартфон і надасть гарантію. З огляду на конструктивні особливості моделі, волого- і пилозахищений металевий корпус Samsung і міцне скло, ймовірність пошкодження техніки мінімальна. Більшість дефектів Samsung Galaxy A74 спричинені людським фактором. СЦ "Ай-Яй-Яй" у Києві пропонує послуги ремонту для всіх складних випадків:
 • Несправності сенсорного екрана;
 • Програмні несправності
 • Тріщини на екрані
 • Пролита вода на пристрій;
 • Пристрій не працює;
 • Не працює камера;
 • Мобільний телефон не заряджається;
 • Розрядився акумулятор.
Сервісний центр Ай-Яй-Яй може провести діагностику та ремонт Samsung A74, замінити акумулятор і відремонтувати роз'єм. Якщо діагностика виявить інші проблеми, ми замінимо й інші компоненти. Будьте впевнені: На всі виконані роботи надається гарантія; Заміна скла та інших компонентів проводиться на високоякісні деталі; Замінюються тільки необхідні деталі; Після ремонту ваш пристрій повернеться до нормальної роботи.

Коли потрібна заміна екрана Samsung A74?

Не варто відмовлятися від ремонту Samsung A74, якщо ви впустили мобільний телефон або пролили рідину на його корпус. Люди, які не знайомі з конструктивними особливостями мобільних телефонів, можуть побачити тільки зовнішні пошкодження, тоді як внутрішні компоненти можуть уже вийти з ладу. Серйозні пошкодження часто вимагають заміни екрана Samsung A74 або інших компонентів. Для визначення цього проводиться діагностика, яка може показати, чи потрібна заміна скла Samsung або ремонт смартфона. Наші сервісні центри можуть запропонувати низку рішень. Зняти тачскрін з дисплея і замінити його; Замінити тачскрін на безрамковий або з рамкою. Але в яких випадках потрібен ремонт?

Вам потрібна заміна екрана Samsung A74 у майстерні, якщо

 1. На місці, де має бути зображення, з'явилися плями або лінії;
 2. екран взагалі не світиться;
 3. екран білий із кольоровими лініями і без зображення.
Чи то заміна екрана Samsung A74, чи то заміна акумулятора, послуги з відновлення зовнішнього вигляду і функціональності мобільного телефону надають майстри сервісного центру "Ай-Яй-Яй".
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту