Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
2449 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
3749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 в спеціалізованому сервіс-центрі

Заміна скла Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 – це послуга, яка вимагає певного рівня навичок та досвіду. Через те, що процедура технологічно не передбачена виробником, заміну скла виконують не всі сервіс-центри. Необхідність заміни скла Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 виникає при появі окремих тріщин, відколів і дрібних подряпин на поверхні пристрою. Причиною може бути різкий перепад температури, необережність власника, удари та падіння пристрою. Якщо після падіння на гаджеті Ви виявили тріщини та уламки, а сам пристрій добре працює, для заміни скла Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 зверніться до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» особисто в Києві, або відправте нам телефон на ремонт Новою Поштою.

Коли потрібна повна заміна екрану Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710?

Щоб дізнатися ціну та скільки часу необхідно нашим майстрам для заміни екрану Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710, зателефонуйте нашим операторам або напишіть в онлайн-чаті на сайті. Сама процедура в сервісному центрі «Ай-Яй-Я» займає близько 4 годин, а після її завершення ми обов’язково надамо гарантію. Зазвичай, заміну дисплею Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 необхідна, якщо:
 • підсвітка стала гірше працювати,
 • з'явилися підозрілі смуги і плями,
 • хвилі на екрані та биті пікселі заважають нормальному використанню,
 • сенсор не реагує.

Ремонт Samsung Galaxy A7 (2016) SM-A710: замена стекла экрана киев украина фото

Безкоштовна діагностика та швидкий ремонт Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710

Щоб замовити ремонт Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй», достатньо звернутись у будь-який філіал в Києві, зателефонувати за вказаними номерами або надіслати запит через наш веб-сайт. Наші офіси розташовані практично у всіх районах Києва поблизу метро. Якщо Ви живете в іншому місті України, Ви можете відправити нам на ремонт Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710 через «Нову пошту». Які переваги Ви отримуєте?
 • повна безкоштовна діагностика телефону перед ремонтом,
 • для ремонту ми використовуємо тільки високоякісні запчастини,
 • постійна наявність необхідних запчастин на власному складі сервіс-центру,
 • гарантія на виконані послуги,
 • можливість доставки техніки на ремонт кур’єром,
 • щоденна акція «Щасливі години», яка дає можливість отримати знижку 10%,
 • сайт із завжди актуальними цінами.
Якщо у Вас виникнуть запитання, ми завжди на зв’язку, працюємо щодня та надаємо онлайн-консультації в на сайті.
Оценить

Детальніше

Приховати