Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3599 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730. Скільки часу займає дана послуга?

Заміна скла Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 – це послуга, яку можна замовити в будь-якому сервісному центрі «Ай-ай-ай». Запчастини для цього ремонту завжди є в наявності. Матеріально-технічна база сервісу дозволяє виконати роботи будь-якої складності в найкоротші терміни. Технологія OCA, яку ми використовуємо, гарантує збереження оригінальної матриці, якості зображення та оригінальних компонентів дисплея. До того ж, така процедура в 2-3 рази дешевше заміни екрану. Ви отримаєте смартфон із новим склом протягом кількох годин після передачі смартфону майстру. Зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо причин непрацездатності Вашого мобільного пристрою.   

Високоякісна заміна екрану Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 в сервісному центрі «Ай-яй-яй».

Заміна екрану Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 виконується кваліфікованими фахівцями сервісного центру «Ай-ай-ай». Це комплекс заходів, спрямованих на відновлення працездатності смартфона. За статистикою, дисплей найбільш чутливий до зовнішніх впливів. Замовити цю послугу можна в будь-якому відділенні майстерні «Ай-ай-ай». У нас завжди є якісні дисплеї для Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730. Ремонт Samsung Galaxy A8 Plus 2018 (A730): замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 з гарантією якості.

Відремонтуйте Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 в майстерні «Ай-яй-яй» і відновіть свій пристрій за мінімальними витратами.  Найпоширенішою проблемою, з якою звертаються в наш сервісний центр власники цієї моделі смартфона, є фізичне пошкодження екрану. Ця проблема відома всім власникам сучасних смартфонів, адже дисплей дуже чутливий до різних падінь і ударів. Залежно від глибини несправності, можна замінити лише скло або весь модуль дисплея. Ви також повинні знати про несправності, які виникають після контакту пристрою з водою. На жаль, проникнення вологи всередину корпусу, призводить до окислення контактів і розвитку корозії. У цьому випадку користувач повинен якнайшвидше віднести телефон у майстерню, де його висушать, почистять та відремонтують після діагностики. У разі пошкоджень будь-якої складності майстри в сервісному центрі «Ай-ай-ай» пропонують ефективні методи їх усунення, потім виконують ремонт Samsung Galaxy A8 Plus 2018 SM-A730 та надають гарантію на виконані послуги.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту