Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2299 грн
2599 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4949 грн
5499 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S швидко та якісно

Заміна скла Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S на сьогодні є актуальною послугою. У повсякденному житті смартфон майже завжди в руках користувача, тому впустити або придавити його не рідкісний випадок. Тріщина на екрані вашого Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S не означає, що вам потрібно буде замінити дисплей. Може бути достатньо просто замінити розбите скло. Заміна скла в 2-4 рази дешевше повної заміни екрану. Зрозуміти, що можливий ремонт із заміни розбитого скла можна за наступнми показниками:
  • сенсор екрану нормально реагує на дотики;
  • зображення виглядає як зазвичай, але може мати жовті плями;
  • на екрані багато тріщин, відколів, але зображення відображується без дефектів.
Спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» щодня виконують заміну скла на смартфонах. Вони мають спеціальне обладнання, а також багаторічний досвід і спеціальні навички. Завдяки цьому вони можуть якісно видалити старе розбите скло і встановити нове за кілька годин. Для заміни скла на смартфоні Ви можете звернутись до одного з наших філіалів особисто, замовити послугу кур’єра в межах Києва або надіслати телефон нам з будь-якого відділення Нової Пошти в Україні. ремонт Samsung Galaxy Quantum 2

Заміна екрану Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S - обов'язкова послуга у разі серйозного пошкодження дисплею

Ще одна популярна послуга серед наших клієнтів – заміна екрану Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S. Вона надається в тому випадку, якщо крім дефектів у вигляді тріщин, виходить з ладу сам екран (матриця і сенсор). Щоб швидко вирішити проблему зламаного екрану, команда сервісу має екрани для всіх моделей Samsung, включаючи Quantum 2. Тому зміна екрана займає всього кілька годин.

Ремонт Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S зі знижкою

Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S – це модель смартфона, яка завоювала велику популярність серед споживачів, у тому числі студентів, завдяки своїм чудовим характеристикам та невисокій ціні. На жаль, яким би хорошим не був телефон, він має тенденцію ламатися. Якщо вам потрен ремонт Samsung Galaxy Quantum 2 SM-A826S, сервісний центр «Ай-Яй-Яй» подбає про будь-яку проблему. Ми надаємо знижки студентам, інвалідам та пенсіонерам, а також постійним клієнтам. Ви також можете отримати знижку 10% на послуги за програмою «щасливі години». Детальніше про те, як отримати знижку, Ви можете дізнатися на сайті у відповідному розділі, онлайн-чаті або зателефонувавши нам.
Оценить

Детальніше

Приховати