Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy M32 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy M32 зі збереженням оригінальної матриці

Заміна скла Samsung Galaxy M32 – це послуга від майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй», яка проводиться, якщо на екрані з’являються тріщині та подряпини. Зазвичай вони виникають при падінні смартфону. Його навіть можна подряпати, якщо носити в сумці з такими предметами, як ключі. На жаль, багато сервісів недооцінюють цю послугу, незважаючи на всі її переваги, одним з яких є ціна послуги. Вартість заміни скла, зазвичай, в 2-4 рази нижча від вартості повної заміни екрану. При такому типі ремонту матриця і сенсор залишаються оригінальними, а це означає, що якість зображення залишається незмінною. Слід зазначити, що відновлення розбитого скла Samsung Galaxy M32 можливо тільки в тому випадку, якщо матриця ціла і екран працює справно. Інакше ця процедура не має сенсу.

Заміна екрану Samsung Galaxy M32 з безкоштовною діагностикою смартфона

Перед тим як змінити екран смартфона, майстер повинен переконатися, що послуга дійсно потрібна. Для цього проводиться детальна діагностика пристрою. Варто зазначити, що для наших клієнтів діагностика проводиться безкоштовно. Потім фахівці визначають який саме ремонт необхідний, повідомляють замовнику вартість та терміни ремонту. Після ремонту майстер обов’язково перевіряє працездатність телефону і тільки потім повертає його власнику. На виконані роботи видається гарантія, яка також поширюється на встановлені комплектуючі. Заміна екрану Samsung Galaxy M32 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» може бути виконана також і з тими деталями що придбає клієнт самостійно. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте за номерами, вказаними в розділі «Контакти» або зверніться до оператору онлайн-чату на сайті. Ми працюємо щодня, ми завжди на зв’язку і раді відповісти на всі Ваші запитання. Ремонт Samsung Galaxy M32: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Samsung Galaxy M32 з доставкою по Україні?

Замовити ремонт Samsung Galaxy M32 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можна кількома способами:
  • на сайті в онлайн-чаті або заповнивши форму зворотного зв’язку;
  • по телефону (контактні телефони вказані на сайті);
  • в одному з філіалів мережі сервісних центрів Києва.
Нашими послугами можуть скористатися не лише кияни. Ви можете надіслати свій телефон нам на ремонт через «Нову Пошту» з будь-якої точки країни. Детальніше про цю послугу Ви можете дізнатися у менеджера будь-яким зручним способом.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту