Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung A9 2018 SM-A920 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
3999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung A9 2018 SM-A920 з попередній діагностикою

Заміна скла Samsung A9 2018 SM-A920 – це спосіб повернутися до комфортного використання смартфона та бездоганного зовнішнього вигляду. Багато хто вважає заміну скла Samsung A9 2018 SM-A920 неможливою, оскільки ця послуга не надається виробниками і тому пропонується не кожним сервісом. Як зрозуміти, чи можливо замінити скло окремо від екрану? У верхньому шарі екрану видно тріщини. Користуватись пристроєм можна без проблем, оскільки дисплей справний. Кольорові смуги, спотворення зображення, артефакти або зміна кольору можуть свідчити про пошкодження. Тоді залишиться лише замінити весь екран. Перш ніж почати ремонт, ми проводимо діагностичні тести, щоб визначити пошкодження.

Заміна екрану Samsung A9 2018 SM-A920 в мережі сервісного центру

З’явились смуги, плями або взагалі зникло зображення на екрані Вашого Samsung A9 2018 SM-A920 після падіння? Це проблема, яку ми можемо виправити швидко та ефективно. Зателефонуйте нам, заповніть форму або зверніться до одного з наших відділень за швидкою заміною екрана. Заміна екрану Samsung A9 2018 SM-A920 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» виконується професійно досвідченими майстрами. Ми виправимо проблеми з екраном у найкоротший час. Заміна дисплея в сервісному центрі «Ай-яй-яй» виконується за такими принципами:
  •  Заміна екрану Samsung A9 2018 SM-A920 - послуга, яку ми надаємо з використанням компонентів найвищої якості;
  •  Ремонт проводять в найкоротші терміни, телефон зазвичай повертається власнику через кілька годин;
  •  Надаємо гарантію на ремонт;
  •  Проводимо діагностику перед початком ремонту. 

ремонт samsung a9 2018 года киев и украина

Ремонт Samsung A9 2018 SM-A920 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» у найрізноманітніших випадках несправностей

З 2012 року ми спеціалізуємося на ремонті телефонів і планшетів різних марок і моделей. Наш професійний сервіс має великий досвід, тому ми можемо запропонувати Вам рішення багатьох несправностей протягом кількох годин після отримання Вашого пристрою. Крім того, кожен клієнт може розраховувати на підмінний телефон, професійну технічну консультацію та гарантію на ремонт Samsung A9 2018 SM-A920 у «Ай-яй-яй». Більшість несправностей з якими ми зустрічаємось – це зламані дисплеї, проблеми із зарядкою пристрою, пошкодженні мікрофони,  некоректна робота вібрації та помилки у виявленні SIM-карти.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту