Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
4549 грн
4899 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C у професійних майстрів сервісного центру «Ай-яй-яй»

Заміна скла Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C зазвичай необхідна, якщо пристрій реагує на команди користувача, зображення ввідображається без дефектів, але скло має пошкодження у вигляді тріщин та сколів. Тому, якщоВи помітили тріщини на екрані, зверніться до найближчого сервісного центру «Ай-яй-яй». Досвідченим майстрам знадобиться всього кілька годин, щоб відновити як функціональність гаджета, так і його бездоганний зовнішній вигляд. Якщо Ви з якихось причин не можете особисто принести свій смартфон до нашого сервісного центру, Ви можете відправити його кур’єром в межах Києва або Новою поштою з будь-якого відділення України.  

Заміна екрану Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C з детальною діагностикою

Звернувшись в сервісний центр «Ай-Яй-Яй», Ви можете розраховувати на професійну консультацію та безкоштовну діагностику. Заміна екрану Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C у більшості випадків займає усього декілька годин. Така швидкість виконання замовлення обумовлена наявністю оригінальних запчастин від виробника на власному складі. Незалежно від того, необхідна заміна скла Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C чи встановлення нового дисплейного модулю, Ви можете бути впевнені в кінцевому результаті. Майстер не поверне пристрій, поки не переконаєтеся, що всі елементи і сам смартфон працюватимуть безперебійно. На всі виконані послуги та встановлені компоненти, оригінальні або копії, надається гарантія. У разі виходу зладу деталей, що замінили під час ремонту, протягом гарантійного терміну ремонт безкоштовний. Ремонт Samsung N910C Galaxy Note 4: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C після потрапляння вологи всередину

Ви впустили смартфон у ванній чи випадково налили сік на смартфон? Вашому пристрою потрібна термінова допомога. Досвідчені майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» мають у своєму розпорядженні спеціалізовані інструменти та обладнання. За допомогою накопиченого досвіду, а також сучасних інструментів наші майстри очищають, сушать, а також видаляють сліди окислювальних процесів. Якщо водою пошкодився дисплей, екран Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C буде замінено. Всі роботи виконуються з надзвичайною точністю. Після того, як Ви отримаєте повністю функціональний телефон, Ви не знайдете на ньому жодних слідів, які вказують на те, що Ваш смартфон відремонтовано та розібрано.
Оценить

Детальніше

Приховати