Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A51s SM-A517 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
3199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
2999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A51s SM-A517 - спосіб позбутися тріщин на екрані

Заміна скла Samsung Galaxy A51s SM-A517 здійснюється, якщо пошкоджено лише саме скло (зображення відображається і телефон працює). Якщо Ви вирішили відремонтувати свій смартфон Samsung, пам’ятайте, що замінити можна і саме скло, хоча багато ремонтних майстерень свідомо вводять покупця в оману, стверджуючи, що саме скло замінити не можна. Сама заміна скла вимагає досвіду сервісного техніка і використання спеціального обладнання. Деякі ремонтні майстерні навіть не повідомляють замовника про таку можливість, оскільки не виконують такого ремонту. Тому слід уважно підійти до вибору майстра і звернутись до фахівців. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне для швидкого та якісного ремонту розбитого скла на вашому смартфоні.

Заміна екрану Samsung Galaxy A51s SM-A517 професіоналами у сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Найпоширенішим пошкодженням смартфона є пошкодження дисплея, тому заміна екрану Samsung Galaxy A51s SM-A517 є досить поширеним видом ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Для запобігання пошкодження приладу використовується спеціальне обладнання та набір спеціалізованих інструментів. Необережне використання мобільних телефонів є частою причиною падінь і ударів які призводять до пошкоджень. Іноді поява тріщин, подряпин і сколів не впливає на продуктивність, але істотно погіршує зовнішній вигляд стильного смартфона. Коли пошкодження призводять до некоректної роботи экрану або якщо через пошкодження частково або повністю зникла реакція сенсора дотиків, заміна скла не виправить усіх пошкоджень. За такою ситуації необхідна заміна екрану. Не рекомендуємо відкладати заміну екрану, тому що пил, волога і дрібні частки з часом почнуть проникати в тріщини, що призведе до більш серйозних наслідків. сервис-центр телефонов samsung galaxy a50s: замена стекла, экрана Киев, Украина

Ремонт Samsung Galaxy A51s SM-A517 в найкоротші терміни

Ми вже багато років спеціалізуємося на ремонті всіх моделей Samsung. Досвід і сучасне обладнання дозволяють з високою ефективністю вирішувати навіть найскладніші завдання. Ви знайдете нас у Києві, наші відділення розташовані по всьому місту. Ми поважаємо час наших клієнтів і намагаємося мінімізувати час на ремонт Samsung Galaxy A51s SM-A517. Запчастини, які використовує наш сервіс, якісні та завжди в наявності, що також впливає на терміни ремонту. Ми надаємо гарантію навіть на найскладніший ремонт. Щодня ми виконуємо такі ремонти як:
  • зміна екрану;
  • заміна батареї;
  • заміна розбитого скла;
  • заміна корпусу;
  • відновлення після потрапляння води.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту