Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Fold4 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Fold 4 за результатами безкоштовної діагностики

  Заміна скла Samsung Galaxy Fold4 здійснюється майстрами сервісу "Ай-яй-Яй" за доступною ціною і в найкоротші терміни. Наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику смартфона для визначення причини несправності. На підставі отриманої інформації будуть проведені необхідні ремонтні роботи. Покупцеві не потрібно відвідувати наш сервіс, щоб дізнатися вартість заміни дисплея. Просто зайдіть на сайт, виберіть модель гаджета, послугу і ознайомтеся з прайс-листом, в якому вказані актуальні ціни. Додатково ви можете зв'язатися з нашими фахівцями по одному з телефонів, зазначених на сайті. Досить описати проблему, після чого наш фахівець назве вам причину несправності і приблизну вартість робіт по відновленню.  

Скільки зазвичай триває заміна екрану Samsung Galaxy Fold 4?

  Заміна екрану Samsung Galaxy Fold4 проводиться фахівцями сервісного центру "Ай-яй-Яй", як правило, через надмірне механічного впливу на гаджет. Найбільш вразливою частиною смартфона є дисплей, який часто виходить з ладу при падінні пристрою на тверду поверхню. Якщо на екрані з'явилися плями або смуги, або погіршилася якість картинки, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй» для термінового ремонту. У сервісному центрі "Ай-яй-Яй" технік діагностує причину несправності, яка зазвичай усувається протягом декількох годин.   ремонт Samsung Galaxy Fold4 киев украина, замена стекла, экрана  

Консультація та ремонт Samsung Galaxy Fold 4

  Ремонт Samsung Galaxy Fold4 вважається однією з найбільш затребуваних послуг, яку надають кваліфіковані фахівці мережі сервіс-центру «Ай-яй-яй». У більшості випадків люди звертаються в наш сервісний центр через те, що їх гаджет перестав включатися. Швидка розрядка смартфона, тріснутий екран і контакт з водою також є причинами, за якими вам варто відвідати нашу майстерню. Всі ремонтні роботи ми виконуємо з використанням професійного обладнання та сучасних інструментів. Наявність якісних запчастин для Samsung Galaxy Fold4 в кожному з наших відділів дозволить вам швидко і якісно відновити втрачену працездатність вашого смартфона. Щоб замовити ремонт Samsung Galaxy Fold4, вам необхідно відвідати один з наших офісів в Києві. Наші клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію, зв'язавшись з нашими менеджерами будь-яким зручним способом:  
  • електронною поштою;
  • через Вайбер або Скайп;
  • послуга зворотного дзвінка на сайті;
  • зателефонуйте по одному з номерів, зазначених на сайті майстерні.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту