Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
3099 грн
3399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
10849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
3249 грн
3499 грн
замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
1549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B при появі тріщин на дисплеї

Заміна скла Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B здійснюється при появі тріщин на дисплеї, що є лише косметичним дефектом і екран працює без проблем. Процедуру призначають, якщо:
 • скло сильно розбито, але картинка відображається, як і раніше;
 • екран працює добре і реагує на дотик, незважаючи на тріщини та сколи;
 • на екрані є жовті плями, але дисплей працює належним чином.
Перераховані вище «симптоми» можуть свідчити про можливість заміни скла окремо від екрану. Ремонт розбитого скла виконується за один день за кілька годин. Після ремонту замовнику надається гарантія, на яку він може розраховувати при появі зауважень щодо якості встановлених деталей або якості виконаної роботи. Якщо ви не можете завітати у філіал сервісного центру «Ай-яй-яй», скористайтеся нашою послугою доставки на ремонт кур’єром.  

Скільки займає часу заміна екрану Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B?

Заміна екрану Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B – це копітка та відповідальна процедура, ми поважаємо ваш час, тому вдосконалюємо нашу логістику, вчасно наповнюємо склад деталями для майбутніх ремонтів аби ремонт вашого смартфону зайняв якнайменше часу. Необхідність заміни екранного модуля може визначити тільки фахівець після ретельної діагностики пристрою. Не розбирайте та не намагайтеся ремонтувати телефон самостійно. Не маючи належних навичок, ви можете пошкодити інші деталі та вивести смартфон з ладу. Ремонт Samsung Galaxy Z Fold 3: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B в найкоротші терміни

Крім заміни екрану та скла, у сервісному центрі «Ай-яй-яй» можна замовити будь-який інший ремонт Samsung Galaxy Z Fold 3 SM-F926B. Майстри сервісного центру працюють щодня та надають послуги в найкоротші терміни. Найпопулярнішими видами ремонту серед наших клієнтів є:
 • ремонт роз'єму навушників;
 • відновлення цілісності корпусу, усунення вм'ятин;
 • заміна тріснутого верхнього скла екрану;
 • виправлення помилок операційної системи, перепрошивка пристрою;
 • усунення хрипів динаміків телефону;
 • усунення причин перегріву;
 • заміна розбитого екрану;
 • заміна акумулятора смартфона;
 • ремонт мікрофону, коли співрозмовник погано чує;
 • ремонт роз'єму, якщо телефон не заряджається;
 • заміна кнопок смартфону;
 • сушіння та очищення телефону після потрапляння води.
Щоб зробити ремонт у найкоротші терміни, комплектуючі знаходяться на персональному складі сервісу. Вам не доведеться замовляти і чекати кілька днів на доставку необхідного товару.
Оценить

Детальніше

Приховати